روز مجلس
1391/08/07 15:18:21
سرویس استان ها
محبی:

نبود مواد اولیه واحدهای تولیدی را درمانده کرده است

نماینده مردم سنقر در مجلس نهم با اشاره به وضعیت بد واحدهای صنعتی و تولیدی این منطقه، اعلام کرد: کاهش نقدینگی و نبود مواد اولیه در بازار، واحدهای تولیدی و صنعتی را درمانده کرده است.
نبود مواد اولیه واحدهای تولیدی را درمانده کرده است نماینده مردم سنقر در مجلس نهم با اشاره به وضعیت بد واحدهای صنعتی و تولیدی این منطقه، اعلام کرد: کاهش نقدینگی و نبود مواد اولیه در بازار، واحدهای تولیدی و صنعتی را درمانده کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/19171.jpg نبود,مواد,اولیه,واحدهای,تولیدی,را,درمانده,کرده,است Icana

محمد ابراهیم محبی در گفت‌‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با کاهش نقدینگی و تأثیر آن در عملکرد واحدهای تولیدی ، گفت: متأسفانه این مشکل دامن واحدهای صنعتی منطقه سنقر را نیز گرفته است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به این‌که سنقر دارای یک شهرک صنعتی است که در آن 17 واحد مستقر هستند، تصریح کرد: 2 واحد صنعتی در این شهرک تعطیل شده و مابقی نیز در شرایط بدی قرار دارند.

دبیر دوم کمیسیون عمران مجلس نهم متذکر شد: واحدهای صنعتی این منطقه باید هرچه سریعتر از سوی وزارت صنعت و معدن مورد حمایت قرار گیرند.

وی با بیان این‌که گزارشی را درباره شرایط واحدهای صنعتی سنقر به وزیر صنعت و معدن ارائه کرده‌ایم، اعلام کرد: واحدهای صنعتی منطقه توانی برای پرداخت اقساط وام وبدهی‌های خود ندارند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که برخی واحدهای صنعتی منطقه به دلیل نداشتن نقدینگی حقوق کارگران خود را پرداخت نکرده‌اند، هشدار داد: در صورت ادامه این شرایط بیکاری در منطقه بیداد خواهد کرد.

دبیر دوم کمیسیون عمران مجلس نهم همچنین با اشاره به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها وتأثیرات آن در حامل‌های انرژی افزود: البته نبود مواد اولیه در بازار و احتکار آن توسط برخی افراد سودجو واحدهای تولیدی را با مشکل کمبود مواد اولیه مواجه کرده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سوء مدیریت واحدهای تولیدی سنقر را با مشکل مواجه کرده است لذا لازم است دولت از این گروه حمایت جدی به عمل آورد.

دبیر دوم کمیسیون عمران مجلس نهم مطرح کرد: در این شرایط باید به دنبال جلوگیری از بیکاری و تعطیلی واحدهای صنعتی باشیم. نباید اجازه دهیم برخی افراد سودجو با اقدامات خود بازار تولیدات را به چالش بکشانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet