هدر اصلی
1391/08/07 15:58:52
سرویس سیاسی
اسماعیلی:

سازمان پدافند غیرعامل یکی از ضروریات ایران است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با ضروری خواندن وجود سازمان پدافند غیر‌عامل برای کشور گفت: به دلیل تهدیدات استکبار وچود سازمان پدافند غیر عامل یک ضرورت است.
سازمان پدافند غیرعامل یکی از ضروریات ایران است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با ضروری خواندن وجود سازمان پدافند غیر‌عامل برای کشور گفت: به دلیل تهدیدات استکبار وچود سازمان پدافند غیر عامل یک ضرورت است. https://cdn.icana.ir/d/019/27392.jpg سازمان,پدافند,غیرعامل,یکی,از,ضروریات,ایران,است Icana

محمد اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: ایران از بدو وقوع انقلاب اسلامی همواره مورد تهدید دشمنان و نیرو‌های استکباری بوده است از این رو  مردم و مسئولان ما باید به فکر پیش‌بینی و پیشگیری باشند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه 33سال اخیر و نحوه رفتار دشمنان انقلاب نشان داد که کشور باید به مسائل دفاعی توجه ویژه‌ای نشان دهد و یکی از عرصه‌های این دفاع در حوزه پدافند غیر‌عامل است.

وی افزود: مقام معظم رهبری با دوراندیشی و فراصت دریافتند که باید سازمانی برای رصد تهدیدات و پیشگیری از آنها تشکیل شود و توصیه‌های ایشان نقطه عطف تشکیل این سازمان بود.

اسماعیلی درباره نحوه کار سازمان پدافند غیر‌عامل در سال‌های اخیر گفت: در سال‌های اخیر فعالیت‌های این سازمان خیلی چشم‌گیر نبود ولی باید دولت با توجه به عرصه گسترده فعالیت‌های این سازمان اعتبارات کافی برای آن در نظر بگیرد و عرصه را برای فعالیت آن باز کند.

وی با اشاره به تهدیدات نرم و سایبری کشور‌های استکباری ضد جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان انقلاب در همه عرصه‌ها در کمین نشسته تا در فرصتی مناسب ضربات خود را وارد پیکر انقلاب کنند و یکی از این عرصه‌ها که دشمن چشم طمع به آن دارد حوزه فرهنگ است از این رو با فرهنگ‌سازی باید مردم را در برابر تهاجم فرهنگی دشمن واکسینه کنیم.

وی ادامه داد: کشور باید با پیشبینی دقیق کارشناسان خود را برای حملات احتمالی سایبری و ویروسی به مراکز مهم  و مراکز هسته‌ای آمادگی کافی و لازم را در جهت مقابله با آنها بپردازد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: تا کنون کشور‌های استکبار حملات سایبریی را متوجه تاسیسات اساسی کشور  کرده‌اند که خوشبختانه با هوشیاری نیرو‌های خدوم انقلابی با ناکامی مواجه شده‌اند.

گفتنی است:بنا به دستور مقام معظم رهبری در 7آبان سال 1384 سازمان پدافند غیر عامل با هدف مدیریت بحران، بازدارندگی و ارتقاء پایداری ملی تشکیل شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet