هدر اصلی
1391/08/07 15:57:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:

بهبود سیستم توزیع و کنترل بازار در راستای استفاده از کارت‌های الکترونیکی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در راستای بهبود سیستم توزیع و کنترل بازار و نرخ ارز استفاده از کارت‌های الکترونیکی را امری مثبت دانست.
بهبود سیستم توزیع و کنترل بازار در راستای استفاده از کارت‌های الکترونیکی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در راستای بهبود سیستم توزیع و کنترل بازار و نرخ ارز استفاده از کارت‌های الکترونیکی را امری مثبت دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/27292.jpg بهبود,سیستم,توزیع,و,کنترل,بازار,در,راستای,استفاده,از,کارت‌های,الکترونیکی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد علی مددی نماینده مردم میانه در مجلس  با اشاره به محتمل بودن استفاده از کارت‌های الکترونیک برای بهبود سیستم توزیع به باشگاه خبرنگاران،گفت: با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی، استفاده از کارت‌های الکترونیکی در جهت بهبود سیستم توزیع و کنترل وضعیت بازار تدبیر مناسبی به شمار می‌رود.

وی افزود: در مجموع هر تدبیر و اقدامی که در جهت ساماندهی کلی وضعیت اقتصادی کشور در نظر گرفته شود و مخالف با چارچوب و قوانین نظام نباشد از سوی همه قابل تایید است.

نماینده مجلس نهم تصریح کرد: همه مردم و مسئولین باید در راستای بهبود وضعیت اقتصادی و کنترل بازار با اتحاد و هم‌اندیشی تصمیمات مناسبی را اتخاذ کنند.
مددی در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون برای استفاده از کارت الکترونیکی در سیستم توزیع کشور تصمیم خاصی در کمیسیون اقتصادی مطرح نشده است اما به عنوان یک راهکار مناسب و موقتی برای بهبود این سیستم اقدام مثبتی به شمار می‌رود.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet