هدر اصلی
1391/08/07 16:01:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون صنایع مجلس خبر داد

ظرفیت‌های علمی و توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان درساخت و تجهیز ماهواره بومی

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: با توجه به ظرفیت‌های علمی و توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان درساخت و تجهیز ماهواره می‌توان به این مهم دست یافت.
ظرفیت‌های علمی و توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان درساخت و تجهیز ماهواره بومی عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: با توجه به ظرفیت‌های علمی و توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان درساخت و تجهیز ماهواره می‌توان به این مهم دست یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/10743.jpg ظرفیت‌های,علمی,و,توانمندی,شرکت‌های,دانش‌بنیان,درساخت,و,تجهیز,ماهواره,بومی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به قطع شبکه‌های ماهواره‌ای ایران از سوی کشورهای غربی به باشگاه خبرنگاران گفت:این اقدام که به جهت خصومت استکبار جهانی صورت گرفته ما را در حرکت به سوی جلو مصمم‌تر می‌کند.

پیرموذن با بیان اینکه این اقدام می‌تواند فرصتی برای دانشمندان ایجاد کند، افزود: ساخت ماهواره ایرانی برای رساندن پیام جمهوری اسلامی ایران به سراسر دنیا بر علیه مثلث شوم استعمار و استثمار و استکبار جهانی هم قدرت و ضرورت است.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت‌های بی‌شمار کشور در ساخت ماهواره رسانه‌ای گفت: با توجه به ظرفیت‌های علمی و توانمندی شرکت‌های دانش بنیان درساخت و تجهیز ماهواره می‌توان به این مهم دست یافت و در عصر هزاره اطلاعات و اخبار در ارسال تصاویر تلویزیونی خود کفا شویم./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet