Icana.ir
fa

مریدان بانک جهانی کماکان بر اقتصاد ایران مسلط هستند

بانک جهانی از برخی سیاست های اقتصادی آقایان در چند سال اخیر تمجید کرده و این عجیب است که چرا بانک جهانی و صندوق بین اللملی پول از سیاست های ما خشنود می شوند ؛ مدیران اقتصادی دولت از خودشان بپرسند این اتفاق عجیب ، نماد چیست ؟10/28/2012 4:29:00 PM10/28/2012 4:29:00 PMIcana00http://media.icana.ir//image/2012/07/23295_orig.jpg Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
نماینده مردم تهران در مجلس:

مریدان بانک جهانی کماکان بر اقتصاد ایران مسلط هستند

سرویس دیگر رسانه‌ها
بانک جهانی از برخی سیاست های اقتصادی آقایان در چند سال اخیر تمجید کرده و این عجیب است که چرا بانک جهانی و صندوق بین اللملی پول از سیاست های ما خشنود می شوند ؛ مدیران اقتصادی دولت از خودشان بپرسند این اتفاق عجیب ، نماد چیست ؟
یکشنبه 7 آبان 1391 ساعت 16:35
مریدان بانک جهانی کماکان بر اقتصاد ایران مسلط هستند
مریدان بانک جهانی کماکان بر اقتصاد ایران مسلط هستند بانک جهانی از برخی سیاست های اقتصادی آقایان در چند سال اخیر تمجید کرده و این عجیب است که چرا بانک جهانی و صندوق بین اللملی پول از سیاست های ما خشنود می شوند ؛ مدیران اقتصادی دولت از خودشان بپرسند این اتفاق عجیب ، نماد چیست ؟ http://media.icana.ir//image/2012/07/23295_orig.jpg مریدان,بانک,جهانی,کماکان,بر,اقتصاد,ایران,مسلط,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، گفت:تحریم ها در ایجاد مشکلات اقتصادی موثر است،اما وضعیت اقتصادی موجود کشور، به علت سو مدیریت و عدم مدیریت بازار به مشکلات فعلی دچار شده است؛ در این میان تفکر غلط  طرفداران و مریدان سیاست های بانک جهانی که کماکان بر اقتصاد ما مسلط هستند و سیاست های غلط این بانک را ادامه می دهند ، بر مشکلات افزوده است.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: بانک جهانی از برخی سیاست های اقتصادی آقایان در چند سال اخیر تمجید کرده و این عجیب است که چرا بانک جهانی و صندوق بین اللملی پول از سیاست های ما خشنود می شوند ؛ مدیران اقتصادی دولت از خودشان بپرسند این اتفاق عجیب ، نماد چیست ؟ آیا به این خاطر نیست که در اقتصاد مسیری اشتباه طی کرده و دست بردار از آن نیستیم؟ آن هم مسیری که سبب خشنودی صاحبان قدرت در عرصه اقتصادی جهان است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: برای رفع مشکلات ما در مجلس پیشنهاد می دهیم ، اما واکنشی از دولت نمی بینیم ؛ مجلس نیز تا این لحظه اقدام عملی خاصی نداشته است و در این میان سوال از رییس جمهور به نوعی تسکین روحی است تا تسکین عملی ؛ تسکین عملی تغییر کامل در قوانین است ، اگر این اقدام رخ دهد و تقاضا مدیریت شود ، از این وضعیت خاص عبور خواهیم کرد.
وی در ادامه گفت: در کلیت فاز دوم هدفمندی یارانه ها باید تجدید نظر شود و تا زمان ارائه نسخه ای قابل قبول ، توقیف فاز دوم باید ادامه یابد.
محجوب در خاتمه گفت: با شرایط فعلی که شاهدیم باید هدفمندی یارانه ها را باطل کرد ، زیرا پاسخگو نبوده و نیست ./

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC