سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

رشد نقدینگی باعث شدت تورم شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تصریح کرد: دولت برنامه منسجم اقتصادی ندارد و تا زمانی که اشکلات و ایرادات ‌ما به طور کلی برطرف نشود، نمی‌توانیم نتیجه ای بهتر از چیزی که در حال حاضر وجود دارد ر ا شاهد باشیم .
دوشنبه 8 آبان 1391 ساعت 10:08
رشد نقدینگی باعث شدت تورم شده است عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تصریح کرد: دولت برنامه منسجم اقتصادی ندارد و تا زمانی که اشکلات و ایرادات ‌ما به طور کلی برطرف نشود، نمی‌توانیم نتیجه ای بهتر از چیزی که در حال حاضر وجود دارد ر ا شاهد باشیم . http://cdn.icana.ir/d/019/277.jpg رشد,نقدینگی,باعث,شدت,تورم,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جعفر قادری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی  به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ، گفت: بحث های اقتصادی موجود در کشور غالبا به مسئله مدیریت‌ اقتصاد و ضعف در این زمینه بر می گردد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: افزایش رشد نقدینگی باعث شدت تورم شده و البته استدلال آقایان برای رشد نقدینگی ، ایجاد شغل بود که متاسفانه آن نیز محقق نشده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت برنامه منسجم اقتصادی ندارد و تا زمانی که اشکلات و ایرادات ‌ما به طور کلی برطرف نشود،نمی‌توانیم نتیجه ای بهتر از چیزی که در حال حاضر وجود دارد ، شاهد باشیم ؛ البته در این میان تحریم‌ها هم برای ما و هم برای تحریم کنندگان نتایج منفی خواهد داشت.

قادری در خاتمه گفت:ما توانسته‌ایم بخشی از تحریم‌ها را به خوبی مدیریت کنیم ، مانند بحث تحریم بنزین؛ اما حل مشکلات اقتصادی کشور مستلزم این است که دولت بپذیرد ما مشکل داریم و بعد هم اراده‌ای برای حل آن مشکل وجود داشته باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000