هدر اصلی
1391/08/08 12:11:34
سرویس سیاسی
شیخ‌الاسلام با حضور در غرفه خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات مطرح کرد:

آرامش و ثبات ارمغان طرح آتش‌بس در سوریه

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل با حضور در غرفه خانه ملت، با اشاره به طرح آتش‌بس در سوریه، گفت: پایبندی دولت سوریه و بخش اعظمی از معارضان به اصول آتش‌بس، آرامش و عدم ترس برای مردم سوریه را به ارمغان آورده است.
آرامش و ثبات ارمغان طرح آتش‌بس در سوریه مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل با حضور در غرفه خانه ملت، با اشاره به طرح آتش‌بس در سوریه، گفت: پایبندی دولت سوریه و بخش اعظمی از معارضان به اصول آتش‌بس، آرامش و عدم ترس برای مردم سوریه را به ارمغان آورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/22467.jpg آرامش,و,ثبات,ارمغان,طرح,آتش‌بس,در,سوریه Icana

حسین شیخ‌الاسلام امروز دوشنبه 8 آبان ماه در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره طرح آتش‌بس بین دولت سوریه و نیروهای معارض به مناسبت عید سعید قربان، تصریح کرد: این تجربه بسیار موفقی است که پس از 20 ماه جنایت و خونریزی در سوریه اتفاق افتاده است.

وی افزود: پایبندی اصولی و تعهد دولت سوریه و همچنین رعایت قسمت اعظمی از معارضان به اصول آتش‌بس؛ آرامش، ثبات و احساس عدم ترس برای مردم سوریه به ارمغان آورده است.

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس ضمن تبریک به مردم سوریه به دلیل توافق بر آتش‌بس، گفت: از اخضر ابراهیمی نماینده ویژه سازمان ملل در سوریه نیز بابت طرح آتش‌بس و درخواست از دولت سوریه و گروه‌های معارض برای پایبندی به این اصول قدردانی می‌کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet