روز مجلس
1391/08/08 11:15:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

روحیه شهادت و حماسه عامل تقویت حرکت‌های جهشی در جامعه

رئیس مجلس با بیان روحیه شهادت و حماسه عامل تقویت حرکت‌های جهشی در جامعه است، گفت: افراد و نوجوانان در این جامعه حرکت‌هایی جهشی خواهند داشت.
روحیه شهادت و حماسه عامل تقویت حرکت‌های جهشی در جامعه رئیس مجلس با بیان روحیه شهادت و حماسه عامل تقویت حرکت‌های جهشی در جامعه است، گفت: افراد و نوجوانان در این جامعه حرکت‌هایی جهشی خواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/22837.jpg روحیه,شهادت,و,حماسه,عامل,تقویت,حرکت‌های,جهشی,در,جامعه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی امروز دوشنبه 8 آبان‌ماه در حاشیه سفر یک‌روزه خود به استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: جهش‌های تقویتی در جامعه‌ای که روحیه حماسه و شهادت بسیار متفاوت از جوامع عادی است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر در جامعه‌ای روحیه شهادت و حماسه به‌عنوان ثقل مهمی وجود داشته باشد، افراد و نوجوانان آن جامعه حرکت‌هایی جهشی خواهند داشت که نمونه آن شهید فهمیده است که با شهادت خود ظرفیت بزرگی را به نمایش گذاشت و این مطلبی است که باید به آن توجه کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: حتما در بین نوجوانان شهید فهمیده‌های بسیاری هستند، هرگاه که جلسات و محافلی همچون یادواره شهید فهمیده برگزار می‌شود، نوع حرف زدن دانش‌آموزان و نوجوانان نشان می‌دهد که آنها از درک بالایی برخوردارند و امیدواریم این روحیه در جامعه هر روز بیشتر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet