هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جهانگیرزاده با حضور در غرفه خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها:

امضاهای طرح سوال از رئیس‌جمهور نصاب دارد

سرویس سیاسی
عضو هیات رئئیسه مجلس در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره طرح سوال از رئیس جمهور تصریح کرد: پس از قرائت این طرح در صحن علنی مجلس حتی اگر یک امضاء باقی بماند این طرح اجرایی خواهد شد.
دوشنبه 8 آبان 1391 ساعت 13:15
امضاهای طرح سوال از رئیس‌جمهور نصاب دارد عضو هیات رئئیسه مجلس در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره طرح سوال از رئیس جمهور تصریح کرد: پس از قرائت این طرح در صحن علنی مجلس حتی اگر یک امضاء باقی بماند این طرح اجرایی خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/20771.jpg امضاهای,طرح,سوال,از,رئیس‌جمهور,نصاب,دارد Icana

جواد جهانگیرزاده در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره طرح سوال از رئیس جمهور گفت: نصاب طرح سوال از رئیس جمهور تامین شده و تا یکشنبه آینده فرصت است که اگر طراحان سوال از رئیس جمهور می خواهند امضاء خود را پس بگیرند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر طرح سوال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس قرائت شود تغییری بر روند اجرایی شدن سوال به وجود نخواهد آمد و طرح سوال از رئیس جمهور اجرایی می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: این طرح پس از قرائت آن در صحن علنی مجلس و ارسال فوری به شخص رئیس جمهور حتی اگر یک امضاء باقی مانده باشد اجرایی خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000