هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون عمران مجلس:

موضوع افزایش هزینه مصالح در اولویت کمیسیون عمران قرار می‌گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی کمیسیون عمران طرح بررسی و پیگیری این موضوع را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد.
دوشنبه 8 آبان 1391 ساعت 15:01
موضوع افزایش هزینه مصالح در اولویت کمیسیون عمران قرار می‌گیرد عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی کمیسیون عمران طرح بررسی و پیگیری این موضوع را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد. http://cdn.icana.ir/d/019/16503.jpg موضوع,افزایش,هزینه,مصالح,در,اولویت,کمیسیون,عمران,قرار,می‌گیرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عباس فلاحی باباجان نماینده مردم اهر و هریس  با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر افزایش قیمت مصالح توسط خرده فروشان به باشگاه خبرنگاران،گفت: با توجه به نظارت مستقیم دولت به عرضه برخی مصالح ساختمانی افزایش قیمت مصالح را نمی‌توان متوجه خرده فروشان کرد.

وی در ادامه افزود: بخش عمده‌ای از افزایش قیمت مصالح ساختمانی دلیل بر افزایش قیمت از سوی کارخانجات تولیدی این نوع محصولات بوده و همچنین تحریم‌ها در جهت وارد نشدن مواد اولیه نیز در این افزایش قیمت بی‌تأثیر نخواهد بود.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با تشریح اهمیت ارائه طرحی در راستای بررسی افزایش قیمت مصالح ساختمانی در کمیسیون عمران تصریح کرد: در این کمیسیون طرح‌ها به نوبت در جلسات مطرح می‌شود که تاکنون حدود 40 طرح در نوبت قرار دارند اما بدلیل اهمیت این موضوع سعی داریم تا این طرح را در اولویت قرار دهیم.
نماینده مجلس نهم با اشاره به روند پیگیری این موضوع مطرح کرد: در مرحله اول با احضار و توضیح از مسئولین در جلسه کمیسیون به کشف سرمنشأ اصلی می‌پردازیم و سپس با بررسی در جلسه کمیسیون تصمیمات مناسبی در جهت بهبود شرایط اتخاذ می‌نماییم./
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000