روز مجلس
1391/08/08 16:29:58
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(15)

بادامچیان: اولویت امروز کشور حل مشکلات معیشتی مردم است

اسدالله بادامچیان در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت اولویت امروز کشور را حل مشکلات معیشتی مردم خواند و تأکید کرد: به طور قطع دولت می تواند با بکارگیری مدیریتی کارآمد زمینه حل مشکلات مردم را فراهم کند.
بادامچیان: اولویت امروز کشور حل مشکلات معیشتی مردم است اسدالله بادامچیان در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت اولویت امروز کشور را حل مشکلات معیشتی مردم خواند و تأکید کرد: به طور قطع دولت می تواند با بکارگیری مدیریتی کارآمد زمینه حل مشکلات مردم را فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/9944.jpg بادامچیان:,اولویت,امروز,کشور,حل,مشکلات,معیشتی,مردم,است Icana

اسدالله بادامچیان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه متأسفانه دولت به نصیحت دلسوزان توجهی نمی کند، گفت: بی‌توجهی دولت به توصیه‌های دلسوزانه دیگران برای تغییر مدیران ذیربط در حوزه اقتصادی باعث بروز مشکلات امروز کشور شده است.

وی با تأکید بر اینکه رئیس جمهور می تواند مسائل و مشکلات مختلف کشور را با وحدت و همدلی حل و فصل کند افزود: صف بندی و ایجاد تفرقه راهی پیش روی دولت برای حل مشکلات باز نخواهد کرد.

این نماینده مردم تهران در مجلس هشتم با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی اولویتی بالاتر از سرکشی به زندان اوین دارد، تأکید کرد: بازدید رئیس‌جمهور از زندان اوین موضوع مسئله داری نیست اما اینکه این موضوع در یک زمان خاص مطرح می شود شبهاتی را در جامعه ایجاد می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet