روز مجلس
1391/08/08 16:37:21
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(16)

دهقان: جریان انحرافی به دنبال بی‌ثباتی در مدیریت کشور است

عضو هیات رئیسه مجلس در جریان بازدید از غرفه خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، تغییر استانداران در شرایط فعلی را عامل بی‌ثباتی مدیریت در کشور خواند.
دهقان: جریان انحرافی به دنبال بی‌ثباتی در مدیریت کشور است عضو هیات رئیسه مجلس در جریان بازدید از غرفه خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، تغییر استانداران در شرایط فعلی را عامل بی‌ثباتی مدیریت در کشور خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/4662.jpg دهقان:,جریان,انحرافی,به,دنبال,بی‌ثباتی,در,مدیریت,کشور,است Icana

محمد دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، افزود: جریان انحرافی که در دولت نفوذ کرده و بخش مهمی از مقدرات دولت را به دست گرفته، بعضی رفتارهای خلاف قاعده و نامناسب را در چند ماه اخیر طراحی کرده که یکی از آنها بحث تغییر استانداران است.

نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییر استانداران از نظر منطقی کار درستی نیست، ادامه داد: در چند ماهه آخر عمر دولت دهم تغییر استانداران جدای از اینکه ابهاماتی را در جامعه در آستانه انتخابات ایجاد می‌کند از لحاظ مدیریتی کشور را دچار اختلال خواهد کرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اراده‌ای غیرمعمول و انگیزه‌ای ناثواب در تغییر استانداران وجود دارد، تاکید کرد: ممکن است رفتارهایی که بعضی دولتمردان و جریان انحرافی انجام می‌دهند ناشی از این باشد که می‌خواهند مردم را از مسئله اصلی کشور که مسئله اقتصادی است منحرف کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه این گروه در دولت با تغییرات مدیریتی به دنبال التهاب‌آفرینی در کشور هستند، تصریح کرد: چنین برخوردهایی با این هدف انجام می‌شود که افکار عمومی جامعه از مسائل اقتصادی، مسئله ارز و برخی مفاسد اقتصادی منحرف شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet