Icana.ir
fa

دنیای امروز از حالت تک قطبی خارج شده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها وامور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با یادآوری پایان دوران حکمرانی مطلق آمریکا در جهان گفت: دنیای امروز تک صدای نیست و اسلام نیز بدل به صدایی رسا در جهان شده است.10/29/2012 4:36:00 PM10/29/2012 4:36:00 PMIcana00http://media.icana.ir//image/2012/06/20414_orig.jpg Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
کولیوند:

دنیای امروز از حالت تک قطبی خارج شده است

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با یادآوری پایان دوران حکمرانی مطلق آمریکا در جهان گفت: دنیای امروز تک صدای نیست و اسلام نیز بدل به صدایی رسا در جهان شده است.
دوشنبه 8 آبان 1391 ساعت 17:08
دنیای امروز از حالت تک قطبی خارج شده است
دنیای امروز از حالت تک قطبی خارج شده است عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها وامور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با یادآوری پایان دوران حکمرانی مطلق آمریکا در جهان گفت: دنیای امروز تک صدای نیست و اسلام نیز بدل به صدایی رسا در جهان شده است. http://media.icana.ir//image/2012/06/20414_orig.jpg دنیای,امروز,از,حالت,تک,قطبی,خارج,شده,است Icana

محمد جواد کولیوند در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، درباره تلاش طولانی مدت غرب و آمریکا برای شکست دادن انقلاب اسلامی، گفت: اتحادیه اروپا و آمریکا به این نتیجه رسیده‌اند که با توجه به لطمات و ورشکستگی  اقتصادی که با آن مواجه‌اند در برابر ملتی که 33 سال در حال مقاومت بوده راه به جای نمی‌برند و باید سر تعظیم فرو بیاورند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: غرب به این نتیجه رسیده که مذاکرات باید در فضای واقعی صورت بگیرد به این معنا که دو طرفه و عادلانه باشند.

وی گفت: در دنیای امروز هیچ کشوری نمی‌پذیرد که از یک طرف به آن فشار، تهدید و تحریم  وارد و از طرفی دیگر به آن پیشنهاد مذاکره داده شود.

نماینده مردم کرج در مجلس توضیح داد: دنیای امروز از حالت تک قطبی بودن خارج و اسلام تبدیل به صدای رسا و غالب در جهان شده است و جمهوری اسلامی توانسته 33 سال با تهدیدات استکبار مقابله کند.

کولیوند تصریح کرد: این طور که از حرف‌های سیاستمداران غربی پیداست مقاومت‌های ملت مسلمان ایران جواب داده و باید در راه نیل به اهداف و آرمان‌های انقلاب پایمردی کنیم که پیروزی آز آن ماست.

وی درباره دلیل پافشاری غرب بر روی تحریم‌ها و تهدید‌ها با وجود اشراف بر ناکارآمد بودن آنها گفت: استکبار بر روی تصمیمات کینه‌توزانه خود پافشاری می‌کند چون توانایی آن را ندارد که یک‌شبه راه 33 ساله انقلاب اسلامی را مسدود سازد.

کولیوند افزود: تحریم‌های غرب نمونه بارز نقض حقوق بشر در جهان هستند چرا که با اعمال این تحریم‌ها حتی لوازم و دارو‌های پزشکی که برای مداوای بیماران ضروری است دیگر به کشور وارد نمی‌شود و از این رو تحریم‌ها جان انسان‌های زیادی را تهدید می‌کند و این مصداق توحش و رفتار غیر انسانی غرب  به خصوص آمریکا است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس درباره نقش لابی صهیونیست‌ها در سیاست تحریم‌های غرب گفت: صهیونیست‌ها در راس این تصمیمات ضد ایرانی هستند و به اروپا و آمریکا خط فکری می‌دهند ولی خود آنها نیز به این نتیجه رسیده‌اند که این تهدیدات و تحریم‌ها  حفظ بقای رژیم صهیونیستی ‌را به خطر می‌اندازد.

شورای روابط خارجی آمریکا طی گزارشی اعلام کرده بود تا زمانی که بر ایران فشار و تحریم وارد کنیم نباید انتظار گفتگوی موثر را از این کشور داشته باشم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC