روز مجلس
1391/08/08 18:09:07
سرویس سیاسی
جلیل سرقلعه:

آمریکا به توانمندی جوانان ایرانی در عرصه سایبر اعتراف کرد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه توانمندی جوانان ایرانی در فضای سایبر موجب هراس آمریکا و همپیمانانش شده است، گفت: جوانان ایرانی در هر عرصه‌ای که وارد شده‌اند، با ابتکار عمل خود فضا را به نفع ایران تغییر داده‌اند.
آمریکا به توانمندی جوانان ایرانی در عرصه سایبر اعتراف کرد عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه توانمندی جوانان ایرانی در فضای سایبر موجب هراس آمریکا و همپیمانانش شده است، گفت: جوانان ایرانی در هر عرصه‌ای که وارد شده‌اند، با ابتکار عمل خود فضا را به نفع ایران تغییر داده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/27746.jpg آمریکا,به,توانمندی,جوانان,ایرانی,در,عرصه,سایبر,اعتراف,کرد Icana

مجید جلیل سرقلعه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با گرامیداشت روز پدافند غیرعامل گفت: بدخواهان ایران و سایر ملت‌های مسلمان سرمایه‌گذاری سنگینی برای نفوذ سیطره خود در منطقه انجام داده اند و اهداف خود را بدون درگیری نظامی و از طریق جنگ نرم دنبال می‌کنند.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم مقابله با اقدامات غرب در زمینه‌های فرهنگی گفت: فضای سایبر و مجازی ابزاری شده تا آمریکا و متحدانش، اهداف شوم خود را برای به انحراف کشیدن انقلاب‌های مردم منطقه برنامه‌ریزی کنند. از سوی دیگر با امپراتوری رسانه‌ای خود، اخبار مربوط به رخدادهای بحرین و حقیقت کشور سوریه را سانسور می‌کنند و افکار عمومی جهان را تحت تاثیر خود قرار داده‌اند.

وی با یادآوری حذف شبکه‌های خبری ایرانی از ماهواره‌های اروپایی گفت: فعالیت تاثیرگذار شبکه خبری پرس‌تی‌وی و العالم، نشان داد که غرب از  ورود ایران به فضای جنگ نرم، واهمه دارد و همه تلاش خود را می‌کند تا با افشاگری رسانه‌های ایرانی مقابله کند.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم افزود: جوانان ایران اسلامی در هر عرصه‌ای که وارد شده‌اند، با ابتکار عمل خود فضا را به نفع خود تغییر داده‌اند. بنابراین فضای مجازی و سایبر و عرصه جنگ نرم، نه تنها تهدیدی برای ما تلقی نمی‌شود بلکه فرصتی است تا استکبار غرب را به چالش بکشد.

وی با یادآوری اظهارات باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه آمریکا هرگونه تهدید سایبری را تهدید نظامی تلقی می‌کند، گفت: آمریکا برای اخلال در فعالیت‌ صلح‌آمیز هسته‌ای ایران از ویروس‌ استاکس نت استفاده کرد اما وقتی شاهد توانمندی متخصصان ایرانی در متوقف کردن این ویروس و استفاده از آن علیه خود آمریکا بود، احساس خطر کرد که این نشان‌دهنده اقتدار جوانان ایران اسلامی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه‌گذاری در بحث پدافند غیرعامل برای کشور ضروری است و مجلس آمادگی دارد که خلاهای قانونی برای فراگیر شدن آن در دستگاه‌های اجرایی را مرتفع کند.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به سفر روز پنجشنبه، رئیس مجلس شورای اسلامی به استان چهارمحال و بختیاری گفت: امیدواریم که این سفر موجب شود تا مسائل مربوط به مجلس در این استان، پیگیری و دنبال شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet