روز مجلس
1391/08/08 18:19:12
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(19)

سلیمانی: شرکت در اردوهای راهیان‌نور از روی علاقه است

مسئول سازمان راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان اینکه در حادثه راهیان نور هیچ ارگانی مقصر نیست، گفت: اردوی راهیان نور از اقدامات تاثیرگذاری است که باعث رنجش دشمن شده است.
سلیمانی: شرکت در اردوهای راهیان‌نور از روی علاقه است مسئول سازمان راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان اینکه در حادثه راهیان نور هیچ ارگانی مقصر نیست، گفت: اردوی راهیان نور از اقدامات تاثیرگذاری است که باعث رنجش دشمن شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/12342.jpg سلیمانی:,شرکت,در,اردوهای,راهیان‌نور,از,روی,علاقه,است Icana

یعقوب سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت گفت: یکی از بسترهای تاثیرگذار در یادآوری حماسه‌های 8 دفاع مقدس اردوهای راهیان نور است که یکی از علل تهاجم بیگانگان همین تاثیرگذاری است.

وی ادامه داد: دشمنان خارجی انتظار می‌کشند تا حادثه‌ای در کشور رخ دهد و به وسیله آن فضای نادرستی را در دنیا حاکم کنند.

مسئول سازمان راهیان نور سپاه پاسداران با بیان اینکه تمهیدات و اقدامات ایمنی از ضروریات اردوهای راهیان نور است، عنوان کرد: گاهی اتفاق می‌افتد که کاروان‌هایی که به عتبات عالیات اعزام می‌شوند در طول مسیر سفر خود دستخوش حوادث غیرمترقبه‌ای شوند، بنابراین اینگونه حوادث امری طبیعی به شمار می‌رود و نباید با بزرگنمایی وارد مسائل حاشیه‌ای شد.

سلیمانی با اشاره به اینکه در گذشته جنگ سختی که مقابل دشمن تجربه کردیم، راحت‌تر از جنگ نرم امروزی بود، افزود: جنگ اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی همگی تبعات جنگ نرم است که از علت‌های آن تاثیرگذاری حرکت راهیان نور است.

وی گفت: قریب به 80 درصد جوانان و نوجوانان به اردوی راهیان نور اعزام شده‌اند در حالی که هیچگونه الزام و اجباری در کار نبود و همه اینها با خواست و علاقه خود در این اردوها شرکت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet