هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(19)

سلیمانی: شرکت در اردوهای راهیان‌نور از روی علاقه است

سرویس اجتماعی
مسئول سازمان راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان اینکه در حادثه راهیان نور هیچ ارگانی مقصر نیست، گفت: اردوی راهیان نور از اقدامات تاثیرگذاری است که باعث رنجش دشمن شده است.
دوشنبه 8 آبان 1391 ساعت 18:19
سلیمانی: شرکت در اردوهای راهیان‌نور از روی علاقه است مسئول سازمان راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان اینکه در حادثه راهیان نور هیچ ارگانی مقصر نیست، گفت: اردوی راهیان نور از اقدامات تاثیرگذاری است که باعث رنجش دشمن شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/12342.jpg سلیمانی:,شرکت,در,اردوهای,راهیان‌نور,از,روی,علاقه,است Icana

یعقوب سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت گفت: یکی از بسترهای تاثیرگذار در یادآوری حماسه‌های 8 دفاع مقدس اردوهای راهیان نور است که یکی از علل تهاجم بیگانگان همین تاثیرگذاری است.

وی ادامه داد: دشمنان خارجی انتظار می‌کشند تا حادثه‌ای در کشور رخ دهد و به وسیله آن فضای نادرستی را در دنیا حاکم کنند.

مسئول سازمان راهیان نور سپاه پاسداران با بیان اینکه تمهیدات و اقدامات ایمنی از ضروریات اردوهای راهیان نور است، عنوان کرد: گاهی اتفاق می‌افتد که کاروان‌هایی که به عتبات عالیات اعزام می‌شوند در طول مسیر سفر خود دستخوش حوادث غیرمترقبه‌ای شوند، بنابراین اینگونه حوادث امری طبیعی به شمار می‌رود و نباید با بزرگنمایی وارد مسائل حاشیه‌ای شد.

سلیمانی با اشاره به اینکه در گذشته جنگ سختی که مقابل دشمن تجربه کردیم، راحت‌تر از جنگ نرم امروزی بود، افزود: جنگ اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی همگی تبعات جنگ نرم است که از علت‌های آن تاثیرگذاری حرکت راهیان نور است.

وی گفت: قریب به 80 درصد جوانان و نوجوانان به اردوی راهیان نور اعزام شده‌اند در حالی که هیچگونه الزام و اجباری در کار نبود و همه اینها با خواست و علاقه خود در این اردوها شرکت کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000