روز مجلس
1391/08/08 19:22:44
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(21)

ترقی: ورود زودهنگام به مصداق‌های انتخابات ریاست‌جمهوری مصلحت نیست

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها ورود زود هنگام به مصداق های کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را به مصلحت ندانست.
ترقی: ورود زودهنگام به مصداق‌های انتخابات ریاست‌جمهوری مصلحت نیست عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها ورود زود هنگام به مصداق های کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را به مصلحت ندانست. https://cdn.icana.ir/d/019/18961.jpg ترقی:,ورود,زودهنگام,به,مصداق‌های,انتخابات,ریاست‌جمهوری,مصلحت,نیست Icana

حمیدرضا ترقی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره فعالیت جریان های سیاسی برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، افزود: جبهه متحد اصولگرایی، طرفداران دولت اعم از "جبهه پایداری و جریان نزدیک به دولت" و اصلاح طلبان سه قطب اصلی آرایش سیاسی در رقابت های انتخاباتی آینده کشور را تشکیل می دهند.

وی با بیان اینکه تمام نامزدهایی که در حال حاضر وارد عرصه رقابت انتخاباتی می شوند به تنهایی قادر به پر کردن ظرف ریاست جمهوری نیستند، تأکید کرد: همه گزینه های مطرح شده نیازمند آن هستند که معاون اول و تیمی از عناصر اقتصادی، فرهنگی و سیاسی خود را در عرصه رقابت های انتخاباتی مطرح کنند تا بتوانند اعتماد مردم را برای حل چالش‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی آینده جامعه جلب کنند.

ترقی با بیان اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری هنوز روی مصداق‌های ریاست جمهوری آینده به نتیجه نرسیده است، تأکید کرد: قرار است روی تمام گزینه‌هایی که مطرح شده و در چارچوب اصولگرایی می‌گنجد ارزیابی لازم انجام شود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری هیچ تصمیمی درباره ورود کاندیدای خود به عرصه انتخابات نگرفته است تصریح کرد: قطعاً اولویت این جبهه، معرفی کاندیدای واحد است.

وی ورود زودهنگام به مصداق های انتخابات ریاست جمهوری را به مصلحت ندانست و تأکید کرد: این موضوع ممکن است فضایی برای تخریب کانیداها از سوی یکدیگر و غیر اخلاقی کردن فضا به وجود آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet