خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/08/09 10:22:47
سرویس فرهنگی
افتخاری درواکنش به نمایش فیلم موهن عبده موته عنوان کرد:

اسلام در دل انسان های آزاده جهان جای گرفته است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بااشاره به هجمه استکبارجهانی ضدجهان اسلام گفت: توصیف شخصیت های فرهنگی غرب از اسلام نشان می دهد که این دین دردل انسان های آزاده جهان جا ی گرفته است.
اسلام در دل انسان های آزاده جهان جای گرفته است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بااشاره به هجمه استکبارجهانی ضدجهان اسلام گفت: توصیف شخصیت های فرهنگی غرب از اسلام نشان می دهد که این دین دردل انسان های آزاده جهان جا ی گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/9054.jpg اسلام,در,دل,انسان,های,آزاده,جهان,جای,گرفته,است Icana

لاله افتخاری درگفت و گو با خبرنگارفرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درمورد ساخت و اکران فیلم موهن عبده موته درمصر و اهانت عوامل سازنده این فیلم به ساحت مقدس حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: این رفتارهای اسلام ستیزانه استکبارغرب به دلیل آن است که آن ها می دانند دین مبین اسلام، مانع از به بردگی گرفتن انسان ها توسط کافران شده و با دیدگاه ضد بشری آن ها مبارزه می کند.

عضو فراکسیون قرآن و حدیث مجلس درادامه افزود: هم اکنون مردم جهان اعم از مسلمان وغیرمسلمان ازبزرگان اسلام همچون پیامبر اکرم (ص) واهل بیت (ع) و کتاب مقدس مسلمانان (قرآن ) الگو برداری می کنند به همین دلیل استکبارغرب با این ارزش های الهام بخش اسلامی به مبارزه برخاسته است.

افتخاری تصریح کرد: استکبارغرب به دلیل نرسیدن به اهداف شیطانی خود دریافته که ازکجا سیلی می خورد، به همین منظورمسلمانان و کلام الهی را مورد هدف قرارداده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر یادآورشد: بسیاری از شخصیت های علمی، ادبی جهان غرب که به مناسبت برنامه های فرهنگی اخیردرایران حضور داشتند، توصیفی زیبا از شخصیت حضرت علی (ع) و بزرگان جهان اسلام داشتند که نشان می دهد، اسلام در دل انسان های آزاده جهان جای گرفته است.

در یک فیلم سینمایی به نام "عبده موته" که به تازگی درمصر ساخته و اکران شده است، به ساحت مقدس دخت نبی اکرم (ص) اهانت شده و  این اقدام خشم مسلمانان این کشور وجهان را برانگیخته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet