روز مجلس
1391/08/09 10:24:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تشریح کرد:

نقش مهم مطبوعات در ارتباط مسئولین و مردم

اعتقاد دارم باید یک ارتباط صادقانه و دو سویه بین مسئولین و رسانه ها و مردم بر قرار شود که بتواند این ارتباط در راستای نفع عموم مردم عمل کند؛امسال نیز استقبال مطبوعات داخلی و خارجی از نمایشگاه نوزدهم مطبوعات بسیار خوب بود.
نقش مهم مطبوعات در ارتباط مسئولین و مردم اعتقاد دارم باید یک ارتباط صادقانه و دو سویه بین مسئولین و رسانه ها و مردم بر قرار شود که بتواند این ارتباط در راستای نفع عموم مردم عمل کند؛امسال نیز استقبال مطبوعات داخلی و خارجی از نمایشگاه نوزدهم مطبوعات بسیار خوب بود. https://cdn.icana.ir/d/019/23711.jpg نقش,مهم,مطبوعات,در,ارتباط,مسئولین,و,مردم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا عزیزی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ، گفت: مطبوعات آینه تمام عیار جامعه هستند ؛ هم صدای مردم را به مسئولین می رسانند هم صدای مسئولین را به گوش مردم می رسانند و در بسیاری زمینه ها موثرند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: اعتقاد دارم باید یک ارتباط صادقانه و دو سویه بین مسئولین  و رسانه ها  و مردم بر قرار شود که بتواند این ارتباط در راستای نفع عموم مردم عمل کند ؛ امسال نیز استقبال مطبوعات داخلی و خارجی از نمایشگاه نوزدهم مطبوعات بسیار خوب بود ، که امیدواریم این نمایشگاه به این رویکرد کمک کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نمایشگاه امسال برخی از رسانه ها گلایه هایی را از لحاظ مناسب نبودن جا و مکان داشتند و در حاشیه قرار گرفته بودند اما امسال حمایت های خوبی  شده است ؛ بنده از وزیر ارشاد سوال کردم که فرموند ما امسال 1000 مجوز برای مطبوعات و نشریات صادر کرده ایم و با توجه به تغییرات قیمت ارز و ریال ، یارانه ها را در دفعات بیشتری به رسانه ها خواهند داد ، همچنین بحث مالیاتی و آگهی روشن شد و این اقدامات نشان دهنده این است که وزیر ارشاد قصد دارد همچنان از مطبوعات حمایت کنند و بر مطبوعات و رسانه سخت نگیرند.

عزیزی در خاتمه به دغدغه مطبوعاتی ها اشاره کرد و گفت: مطبوعاتی ها بیشتر نگران گران شدن کاغذ و اختلاف قیمت ارز و ریال هستند ، اما با توجه به اقدامات وزارت ارشاد و معاونت مطبوعاتی این دغدغه آنها نیز بر طرف خواهد شد . /

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet