خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/08/09 10:45:48
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(24)

رحماندوست:لایحه ایثارگران از مسکوت ماندن خارج شده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام این که لایحه ایثارگان رکورد پشت خط ماندن تمام لوایح را شکسته است گفت: در شرایط کنونی این لایحه مسکوت نیست و با مسئولیت من در حال تدوین و اجرایی شدن است.
رحماندوست:لایحه ایثارگران از مسکوت ماندن خارج شده است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام این که لایحه ایثارگان رکورد پشت خط ماندن تمام لوایح را شکسته است گفت: در شرایط کنونی این لایحه مسکوت نیست و با مسئولیت من در حال تدوین و اجرایی شدن است. https://cdn.icana.ir/d/019/28099.jpg رحماندوست:لایحه,ایثارگران,از,مسکوت,ماندن,خارج,شده,است Icana

مجتبی رحماندوست در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت خبرنگار مابا بیان این که از زمان شروع مجلس نهم تاکنون لایحه ایثارگران متوقف نشده است، تصریح کرد: هم‌اکنون تمام دستگاه‌ها به ویژه مجلس، بنیاد جانبازان و امور ایثارگران مشغول فعالیت در این رابطه هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته تخصصی ذیل کمیسیون اجتماعی مجلس برای بررسی لایحه ایثارگران خبر داد و گفت: در این کمیته تمام پیشنهادات دستگاه‌ها در رابطه با این لایحه بررسی، ترکیب و در نهایت تدوین می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام این که لایحه ایثارگان رکورد پشت خط ماندن تمام لوایح را شکسته است افزود: در شرایط کنونی این لایحه مسکوت نیست و با مسئولیت من در حال تدوین و اجرایی شدن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet