روز مجلس
1391/08/09 13:02:06
سرویس فرهنگی
حیدری:

مشکلات اقتصادی صنعت چاپ گذرا است

مدیرمسئول روزنامه جوان با اشاره به مشکلات صنعت چاپ گفت: مشکلات اقتصادی صنعت چاپ کشور ناشی از تحریم ها و گذرا بوده و درنهایت به رشد و بالندگی کشور و شکست دشمنان می انجامد.
مشکلات اقتصادی صنعت چاپ گذرا است مدیرمسئول روزنامه جوان با اشاره به مشکلات صنعت چاپ گفت: مشکلات اقتصادی صنعت چاپ کشور ناشی از تحریم ها و گذرا بوده و درنهایت به رشد و بالندگی کشور و شکست دشمنان می انجامد. https://cdn.icana.ir/d/019/28117.jpg مشکلات,اقتصادی,صنعت,چاپ,گذرا,است Icana

محمد ودود حیدری درگفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات فعلی صنعت چاپ کشور در پی گران شدن کاغذ و ابزارآلات صحافی گفت: مشکلات اقتصادی به وجود آمده ، ادامه کار را برای مطبوعات کشور، سخت کرده است، چراکه ادامه فعالیت مطبوعات به قیمت کاغذ و ابزارآلات صحافی بستگی دارد .

مدیر مسئول روزنامه جوان درادامه افزود: همیشه با بروز مشکلات اقتصادی درکشور، بیشترین آسیب به مطبوعات وارد می شود، چراکه برای بهبود شرایط ، بودجه اختصاص یافته به امور فرهنگی کشور را کاهش می دهند.

وی یادآورشد: گران شدن قیمت کاغذ و ابزارآلات صنعت چاپ بر روی تیراژ مطبوعات اثر می گذارد، ولی باید این مشکل به گونه ای مدیریت شود که به مخاطبان عرصه فرهنگی آسیب نرساند .

حیدری تصریح کرد: باید بدانیم که مشکلات اقتصادی فعلی ناشی از تحریم ها و گذرا است .ما دردوره های گذشته نیز با آن روبرو شده بودیم  که درنهایت به رشد و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شکست دشمنان انجامید.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تدابیر اتخاذ شده از سوی دولت بتوانیم مشکلات اقتصادی به وجود آمده را به حداقل رسانده و ازآسیب بیشتر به عرصه های فرهنگی کشور جلوگیری کنیم.

رئیس اتحادیه صنف صحافان تهران درمصاحبه ای  با اشاره به تاثیر افزایش قیمت کاغذ و ابزارآلات صحافی طی ماه‌های گذشته بر فعالیت واحدهای صحافی گفت: افزایش قیمت کاغذ و مقوا، گران شدن و حتی کمیاب شدن برخی دیگر از لوازم کار صحافی ازجمله  چسب صحافی، به یک بحران جدی برای واحدهای صحافی تبدیل شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet