هدر اصلی
1391/08/09 11:19:49
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(26)

شهید آوینی اگر زنده بود ،دوربین به دست می گرفت و برای اقتصاد مقاومتی کار می‌کرد

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری شهید آوینی درباره اندیشه های شهید آوینی گفت: اگر شهید آوینی در قید حیات بود دوربین را دست می گرفت و برای اقتصاد مقاومتی کار می کرد.
شهید آوینی اگر زنده بود ،دوربین به دست می گرفت و برای اقتصاد مقاومتی کار می‌کرد مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری شهید آوینی درباره اندیشه های شهید آوینی گفت: اگر شهید آوینی در قید حیات بود دوربین را دست می گرفت و برای اقتصاد مقاومتی کار می کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/28100.jpg شهید,آوینی,اگر,زنده,بود,،دوربین,به,دست,می,گرفت,و,برای,اقتصاد,مقاومتی,کار,می‌کرد Icana

محمد قهرمانی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت خبرنگار ما افزود: اگر شهید آوینی در حال حاضر در قید حیات بود، در این موضوع که تولیدات ایرانی و مصرف کالاهای ایرانی ترویج پیدا کند، فرهنگ سازی می کرد.

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری شهید آوینی اظهارداشت: باید غصه بخوریم که چرا نمی توانیم در این راه یعنی ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی نقش اساسی ایفا کنیم.

قهرمانی افزود: اندیشه های شهید آوینی جدا از ارزش ها و آرمان های انقلاب نبوده و تلاش همه خدمتگزاران در نظام جمهوری اسلامی حفظ این ارزش ها و ترویج آن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet