هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(26)

شهید آوینی اگر زنده بود ،دوربین به دست می گرفت و برای اقتصاد مقاومتی کار می‌کرد

سرویس فرهنگی
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری شهید آوینی درباره اندیشه های شهید آوینی گفت: اگر شهید آوینی در قید حیات بود دوربین را دست می گرفت و برای اقتصاد مقاومتی کار می کرد.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 11:19
شهید آوینی اگر زنده بود ،دوربین به دست می گرفت و برای اقتصاد مقاومتی کار می‌کرد مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری شهید آوینی درباره اندیشه های شهید آوینی گفت: اگر شهید آوینی در قید حیات بود دوربین را دست می گرفت و برای اقتصاد مقاومتی کار می کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/28100.jpg شهید,آوینی,اگر,زنده,بود,،دوربین,به,دست,می,گرفت,و,برای,اقتصاد,مقاومتی,کار,می‌کرد Icana

محمد قهرمانی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت خبرنگار ما افزود: اگر شهید آوینی در حال حاضر در قید حیات بود، در این موضوع که تولیدات ایرانی و مصرف کالاهای ایرانی ترویج پیدا کند، فرهنگ سازی می کرد.

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری شهید آوینی اظهارداشت: باید غصه بخوریم که چرا نمی توانیم در این راه یعنی ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی نقش اساسی ایفا کنیم.

قهرمانی افزود: اندیشه های شهید آوینی جدا از ارزش ها و آرمان های انقلاب نبوده و تلاش همه خدمتگزاران در نظام جمهوری اسلامی حفظ این ارزش ها و ترویج آن است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000