هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رییس مجلس ، بر حل مشکلات استان قزوین تاکید کرد

سرویس سیاسی
رییس مجلس شورای اسلامی عصر روز پنج شنبه با حضور در جلسه شورای اداری استان قزوین که در بویین زهرا تشکیل شد ، بر حل مشکلات این استان بویژه کمبود آب آن تاکید کرد .
پنج‌شنبه 21 آذر 1387 ساعت 22:53

 به گزارش خبرنگار خانه ملت ، دکتر علی لاریجانی تصریح کرد : با مختصاتی که استان قزوین دارد باید مجال جهش پیدا کند چرا که اقداماتی که دولت جمهوری اسلامی ایران و شخص رییس جمهور دنبال می کند، برای این است که استعدادها بالفعل شود.

وی در خصوص سفرهای استانی دولت گفت : این سفرها کمک می کند تا کاستی ها مشاهده و مرتفع گردد و این ازنکات مثبت دولت نهم است .

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود به اقتصاد بدون نفت اشاره کرد و گفت : در مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام سال ها قبل بر اقتصاد بدون نفت تاکید شده بود و امروز همه باید تلاش کنیم اقتصاد ما از لحاظ ملی روپای خود بایستد و اقتصاد برون گرا داشته باشیم تا ارز حاصل شود نه آنکه بر نفت تکیه کنیم .

وی گفت: توجه به این خصوصیت باید همواره ذهن ما را مشغول کند که چگونه از اتکای به نفت بکاهیم،  بخصوص امروز که نیروی انسانی مناسب در اختیار داریم .

وی همچنین اصل 44 قانون اساسی را زمینه ساز عدالت و پنشرفت کشور توصیف کرد و گفت : تاکیدات رهبر انقلاب بر اجرای این اصل باید سرلوحه کار قرار گیرد .

لاریجانی اضافه کرد : موجب خشنودی است که حجم بالای از نیروهای انسانی را مدیران انقلاب تشکیل می دهند که در راه انقلاب اسلامی تلاش می کنند، مایع افتخار است که کشور ما توانسته یک نیروی مستعد از لحاظ فکری و تخصصی تربیت کند .

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000