خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/08/09 13:11:44
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(34)

مادر شهید احمدی‌روشن: انتظار خانواده شهدا از مسئولان وحدت و پیروی از ولایت فقیه است

مادر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه تنها خواسته ما خانواده شهدا از مسئولان پیروی از ولی‌فقیه است، افزود:‌ من به‌عنوان مادر شهید احمدی‌روشن تنها از مسئولان خواستار وحدت هستم.
مادر شهید احمدی‌روشن: انتظار خانواده شهدا از مسئولان وحدت و پیروی از ولایت فقیه است مادر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه تنها خواسته ما خانواده شهدا از مسئولان پیروی از ولی‌فقیه است، افزود:‌ من به‌عنوان مادر شهید احمدی‌روشن تنها از مسئولان خواستار وحدت هستم. https://cdn.icana.ir/d/019/15254.jpg مادر,شهید,احمدی‌روشن:,انتظار,خانواده,شهدا,از,مسئولان,وحدت,و,پیروی,از,ولایت,فقیه,است Icana

صدیقه سالاریان در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه مصطفی به طور حتم شهید مردمی بوده است، تصریح کرد: همه می‌دانند که خانواده شهدای هسته‌ای به ویژه خانواده شهید احمدی‌روشن نیازی به کمک‌های مالی ندارند و تا به حال از هیچ مسئولی چیزی دریافت نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه تنها خواسته ما خانواده شهدا از مسئولان پیروی از ولی‌فقیه است، گفت:‌ من به‌عنوان مادر شهید احمدی‌روشن تنها از مسئولان خواستار وحدت هستم.

مادر شهید احمدی‌روشن ادامه داد: به طور حتم در موقعیت کنونی و با توجه به مشکلات، تنها با پیروی از ولایت فقیه می‌توان از خطرات محفوظ ماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet