هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
توسط مرکز تحقیقات اسلامی مجلس

کتاب "فقه و قانون" در قم منتشر خواهد شد

سرویس فرهنگی
کتاب فقه و قانون حاوی مجموعه مقالات کنفرانس بین المللی فقه و قانون به زودی توسط مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی به دو زبان فارسی و عربی منتشر خواهد شد.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 14:44
کتاب "فقه و قانون" در قم منتشر خواهد شد کتاب فقه و قانون حاوی مجموعه مقالات کنفرانس بین المللی فقه و قانون به زودی توسط مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی به دو زبان فارسی و عربی منتشر خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/25171.jpg کتاب,"فقه,و,قانون",در,قم,منتشر,خواهد,شد Icana

 به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات اسلامی مجلس، در این کتاب که شامل چهار فصل و 766صفحه است ، 25 مقاله از اندیشمندان جهان اسلام از کشورهای مختلف که در اولین کنفرانس بین المللی فقه و قانون ارایه شد، به چاپ رسیده است.

بر اساس این گزارش، این کتاب به زبان عربی در مرحله چاپ قرار گرفته و بخش فارسی آن نیز در فرآیند تدوین و ارسال به انتشارات جهت چاپ قرار دارد.

 اولین کنفرانس بین المللی فقه و قانون با حضور علما و شخصیتهای برجسته از کشورهای اسلامی 25 و 25 بهمن ماه سال 1390 از طرف مرکز تحقیقات اسلامی مجلس در قم برگزار شد.

در  کنفرانس یادشده شخصیت هایی از کشورهای مصر، یونان، مالزی، عراق، یمن، تونس و ترکیه و... حضور داشتند.  این کنفرانس با سخنان دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی آغازشد و با سخنرانی آیت‌الله العظمی عبدالله جوادی آملی به کار خود پایان داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000