روز مجلس
1391/08/09 14:34:57
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(37)

متکی:تصمیم‌برای‌ نامزدی درانتخابات را‌ پس‌ازدی ماه‌اعلام می‌کنم

وزیرسابق امورخارجه در خصوص حضور وی در انتخابات ریاست جمهوی گفت:هنگامی که زمان مناسب فرا برسد و پس از دی‌ماه سال جاری پیرامون شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نتیجه بررسی‌های انجام شده را اعلام می‌کنیم.
متکی:تصمیم‌برای‌ نامزدی درانتخابات را‌ پس‌ازدی ماه‌اعلام می‌کنم وزیرسابق امورخارجه در خصوص حضور وی در انتخابات ریاست جمهوی گفت:هنگامی که زمان مناسب فرا برسد و پس از دی‌ماه سال جاری پیرامون شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نتیجه بررسی‌های انجام شده را اعلام می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/28132.jpg متکی:تصمیم‌برای‌,نامزدی,درانتخابات,را‌,پس‌ازدی,ماه‌اعلام,می‌کنم Icana

منوچهر متکی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ما در پاسخ به این پرسش که قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را به‌عنوان نامزد انتخاباتی دارید یا خیر؟ تصریح کرد: ‌براساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، در شرایط زمانی فعلی عدم ورود زودهنگام به انتخابات ریاست جمهوری مطرح است.

وزیر سابق امور خارجه افزود: کشور در شرایط کنونی با مسائلی مواجه است که باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی ازپیچ تاریخی کشور به سلامت عبور کنیم و بر این اساس ورود زودهنگام به بحث انتخابات ریاست جمهوری، رسیدگی به مسائل اساسی کشور را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

وی یادآور شد: هنگامی که زمان مناسب فرا برسد و پس از دی‌ماه سال جاری پیرامون شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نتیجه بررسی‌های انجام شده را اعلام می‌کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet