هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(38)

سبزعلیپور: پیوستن به WTO امری محال و نشدنی است

سرویس اقتصادی
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران با تاکید بر اینکه پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی (WTO) امری نشدنی است، گفت: تا زمانی که مشکلات سیاسی ایران با کشورهای عضو سازمان تجارت جهانی حل نشود، عملاً نباید انتظار پیوستن به این سازمان را داشت.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 14:48
سبزعلیپور: پیوستن به WTO امری محال و نشدنی است رئیس مرکز تجارت جهانی ایران با تاکید بر اینکه پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی (WTO) امری نشدنی است، گفت: تا زمانی که مشکلات سیاسی ایران با کشورهای عضو سازمان تجارت جهانی حل نشود، عملاً نباید انتظار پیوستن به این سازمان را داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/27407.jpg سبزعلیپور:,پیوستن,به,WTO,امری,محال,و,نشدنی,است Icana

محمدرضا سبزعلیپور در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت به خبرنگار ما گفت: پیوستن به سازمان تجارت جهانی با وضعیت فعلی اقتصاد مناسب نیست و از صنایع تولیدی کشور آمادگی ورود به WTOو رقابت با صنایع کشورهای عضو این سازمان را ندارند.

رئیس سازمان تجارت جهانی افزود: پیوستن به WTOبرای کشورهایی مفید است که صنایع مادر قوی و صادرات توانمندی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه ما کشوری وارداتی هستم، گفت: تا زمانی که سیاست واردات به صادرات تغییر نکند، پیوستن به WTOسم مهلکی محسوب می‌شود.

رئیس سازمان تجارت جهانی گفتمان سیاسی مسئولان و جلب رضایت کشورهای عضو سازمان تجارت جهانی را مهمترین فاکتور برای پیوستن به این سازمان عنوان کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000