روز مجلس
1391/08/09 14:33:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_

جلسات ویژه مجلس با وزارت نفت برای تامین منابع مالی پروژه‌های صنعت نفت

عضو کمیسیون انرژی مجلس، از برگزاری جلسات این کمیسیون با وزارت نقت برای تامین و تقویت منابع مالی پروژه‌های وزارت نفت به ویژه توسعه میادین مشترک، از طریق بودجه و احکام بودجه‌ای سال آتی خبر داد.
جلسات ویژه مجلس با وزارت نفت برای تامین منابع مالی پروژه‌های صنعت نفت عضو کمیسیون انرژی مجلس، از برگزاری جلسات این کمیسیون با وزارت نقت برای تامین و تقویت منابع مالی پروژه‌های وزارت نفت به ویژه توسعه میادین مشترک، از طریق بودجه و احکام بودجه‌ای سال آتی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/23284.jpg جلسات,ویژه,مجلس,با,وزارت,نفت,برای,تامین,منابع,مالی,پروژه‌های,صنعت,نفت Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سید‌مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی  از برگزاری جلسات وزارت نفت با کمیسیون انرژی مجلس برای تامین و تقویت منابع مالی پروژه‌های وزارت نفت خبر داد به باشگاه خبرنگاران گفت: کمیسیون انرژی با برگزاری جلسات مشترکی با مسئولین وزارت نفت به بررسی مشکلات و نیازهای این وزارتخانه در راستای سرمایه‌گذاری برای توسعه صنایع نفت و رفع خلاء های قانونی در این حوزه پرداخت.
وی در ادامه با اشاره به اینکه پروژه‌های صنعت نفت نیاز شدیدی به بودجه دارد، افزود: با توجه به این موضوع، بر تامین و تقویت منابع مالی پروژه‌های وزارت نفت از طریق بودجه و احکام بودجه‌ای سال 92 در این جلسات تاکید شده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اظهار داشت: در راستای تعامل بیشتر میان وزارت نفت و مجلس، اعضای کمیسیون چند روز گذشته از فازهای در حال توسعه پارس‌جنوبی بازدید کردند تا از نزدیک در جریان گزارش‌کار پیمانکاران و پیشرفت کار پروژه‌ها قرار گیرند.
وی در ادامه در خصوص برنامه‌های دولت و مجلس برای تسریع در برداشت از میادین مشترک انرژی گفت: با توجه به لزوم سرمایه‌گذاری در این بحث مقرر شد از طریق بودجه و احکام بودجه‌ای در سال آتی منابع مالی پروژه‌های وزارت نفت تامین و تقویت شود تا بتوانیم دسترسی بیشتری به مخازن زیرزمینی مشترک با سایر کشورها داشته باشیم.
موسوی نژاد در خاتمه تاکید کرد: دولت ملزم است توسعه میادین مشترک را در اولویت کارهای خود قرار دهد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet