هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد جلالی از سکوت سازمان همکاری اسلامی درباره تراژدی کشتار مسلمانان میانمار

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سازمان همکاری اسلامی که برای تعلیق عضویت سوریه اجلاس فوق العاده تشکیل می دهد، چرا برای میانمار اجلاس فوق العاده تشکیل نمی دهد و چرا در این خصوص ساکت مانده است.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 14:42
انتقاد جلالی از سکوت سازمان همکاری اسلامی درباره تراژدی کشتار مسلمانان میانمار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سازمان همکاری اسلامی که برای تعلیق عضویت سوریه اجلاس فوق العاده تشکیل می دهد، چرا برای میانمار اجلاس فوق العاده تشکیل نمی دهد و چرا در این خصوص ساکت مانده است. http://cdn.icana.ir/d/019/26702.jpg انتقاد,جلالی,از,سکوت,سازمان,همکاری,اسلامی,درباره,تراژدی,کشتار,مسلمانان,میانمار Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره کشتار مردم مسلمان میانمار و اقداماتی که در این باره صورت گرفته است،به مهر گفت: جمهوری اسلامی ایران در این زمینه به وظایف خود عمل می کند.

وی ادامه داد: به نظر می رسد برای پایان دادن بحران میانمار باید به ظرفیت بالاتری اندیشید که این ظرفیت دنیای اسلام است.

جلالی تصریح کرد: سازمان همکاری اسلامی که برای تعلیق عضویت سوریه اجلاس فوق العاده تشکیل می دهد، چرا برای میانمار اجلاس فوق العاده تشکیل نمی دهد و چرا در این خصوص ساکت مانده است.
به گفته عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ؛ باید کل ظرفیت دنیای اسلام در این تراژدی بسیار غم بار به کار گرفته شود./
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000