روز مجلس
1391/08/09 14:59:07
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(40)

آقاتهرانی: رئیس جمهور آینده باید برنامه‌محور باشد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس جمهور آینده باید برنامه‌محور بوده، فکر داشته باشد و کار کند.
آقاتهرانی: رئیس جمهور آینده باید برنامه‌محور باشد رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس جمهور آینده باید برنامه‌محور بوده، فکر داشته باشد و کار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4958.jpg آقاتهرانی:,رئیس,جمهور,آینده,باید,برنامه‌محور,باشد Icana

مرتضی آقاتهرانی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت به خبرنگار ما گفت: اصلاح‌طلبان با رعایت اصول انقلاب می‌توانند در صحنه انتخابات ریاست جمهوری بعدی حضور پیدا کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آغاز فعالیت‌های انتخاباتی در زمان کنونی زود است، تصریح کرد: افرادی که فعالیت‌های انتخاباتی خود را از ماه‌های اخیر شروع کرده‌اند، کار اشتباهی مرتکب شده‌اند، چرا که در شرایط کنونی دولت باید به کار خود ادامه دهد و در انجام فعالیت‌های خود سست نشود.

وی با بیان اینکه تا آغاز به کار دولت بعدی در صحنه اجرایی کشور حدود یک سال باقی مانده است، افزود: اگر دلسوز نظام هستیم باید تا زمانی که کلید انتخابات زده می‌شود، صبر کنیم، چرا که شروع زودهنگام انتخابات به ضرر کشور است.

آقاتهرانی با بیان اینکه افرادی که از امام امت جلو یا عقب می‌افتند، به زمین می‌خورند، توضیح داد: باید در انتخابات آتی ریاست جمهوری کشور دنباله‌رو و پیرو رهبر معظم انقلاب باشیم.

این نماینده مجلس نهم درباره اجماع یا معرفی متعدد کاندیداهای ریاست جمهوری از سوی اصولگرایان تاکید کرد: در انتخابات آینده اصولگرایان افراد مختلف را برای حضور در صحنه معرفی می‌کنند، چرا که با رقابتی‌تر شدن فضای انتخابات زمینه حضور حداکثری مردم به وجود می‌آید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس با تاکید بر اینکه رقابت در فضای انتخاباتی باید سالم باشد، گفت: نامزدهای انتخابات در معرفی خود نامزدهای دیگر را تخریب نکنند، چرا که مردم تمام صحبت‌ها را می‌شنوند و انتخاب درست را انجام می‌دهند و در انتخاب خود کمتر اشتباه می‌کنند.

آقاتهرانی با بیان اینکه تقلب، تخلف و تخریب رقبا در انتخابات جایی ندارد، گفت: رئیس جمهور آینده باید برنامه‌محور بوده، فکر داشته باشد و کار کند و در دوره بعدی هر شخصی که می‌خواهد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند، باید به خوب وضعیت کشور را بررسی کرده و به خوبی بداند که با توجه به ظرفیت‌ها و وضعیت سیاست خارجی، اقتصادی و اجتماعی چه امکاناتی در دست داریم و به چه سمت و سویی باید برویم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: در بین نامزدهای انتخاباتی اگر شخصی برنامه خوبی داشته باشد و نشانه یک انسان متدین، آگاه و فعال باشد بدون شک تمام ملت ایران به او رای خواهند داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet