روز مجلس
1391/08/09 16:37:54
سرویس فرهنگی
حسینی عنوان کرد:

نمایشگاه، سکوی پرش رسانه ها و مطبوعات است

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با اشاره به اینکه نمایشگاه می‌تواند سکوی پرش رسانه‌ها و مطبوعات باشد، گفت: نمایشگاه رسانه و مطبوعات باید برای شناسایی توانایی‌ها و ارزیابی قابلیت‌ها برگزار شود.
نمایشگاه، سکوی پرش رسانه ها و مطبوعات است نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با اشاره به اینکه نمایشگاه می‌تواند سکوی پرش رسانه‌ها و مطبوعات باشد، گفت: نمایشگاه رسانه و مطبوعات باید برای شناسایی توانایی‌ها و ارزیابی قابلیت‌ها برگزار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/23464.jpg نمایشگاه،,سکوی,پرش,رسانه,ها,و,مطبوعات,است Icana

سید مرتضی حسینی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه نمایشگاه می‌تواند سکوی پرشی برای رسانه‌ها و مطبوعات باشد گفت: نمایشگاه مطبوعات و رسانه باید برای شناسایی توانمندی‌ها و ارزیابی قابلیت‌های اصحاب رسانه برگزار شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وجود نمایشگاه موجب رسیدن صدای انتقاد کنندگان به رسانه خواهد شد افزود: خوانندگان مطالبی که در رسانه‌ها منتشر می‌شود می‌توانند انتقادات سازنده خود را با حضور در غرفه‌های ارائه داده و آن‌ها را در پیشرفت بهتر و بیشتر یاری نمایند.

وی با مثبت ارزیابی کردن نقش نمایشگاه در رشد هرچه بیشتر رسانه ملی و مطبوعات داخلی تصریح کرد: برگزاری هر‌ساله نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و رسانه می‌تواند موجب شناسایی نقاط ضعف  و همچنین تقویت نقاط قوت در عرصه خبر شود.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس  با انتقاد از عملکرد صدا وسیما گفت: صدا و سیما باید تبلیغات بیشتری در خصوص نمایشگاه انجام می‌داد تا مردم در جریان باز‌گشایی آن قرار گرفته و با حضور خود در نمایشگاه، رسانه‌ها را در بهتر شدن کیفیت کار خود یاری کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه مطبوعات و رسانه می‌تواند به غرب نشان دهد که تحریم‌ها و قطع کردن صدای رادیو ایران کار‌ساز نیست، افزود: رسانه‌ها باید بدانند که دنیای استکبار خواهان کناره ‌گیری ایران از جهان است که این امر هیچ وقت امکان پذیر نخواهد بود.

وی همچنین یادآور شد: صدا و سیما باید با تبلیغات بیشتر مردم را از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی مطلع کرده و موجبات رشد هرچه بیشتر رسانه‌های ملی را فراهم کند.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس یادآور شد: رسانه‌های ایرانی در دنیا تأثیر‌گذار بوده و علت اصلی قطع کردن صدای رادیوهای ایران، همین مؤثر واقع شدن در عرصه جهانی است و این در حالی است که ایران با این تحریم‌ها از پای در نخواهد آمد و فضا را برای استکبار جهانی هرگز خالی نخواهد کرد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet