شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسین طلا:

صدور کارت ملی هوشمند نیازمند کارشناسی دقیق است

سرویس اجتماعی
نایب‌رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه صدور کارت ملی هوشمند نیازمند بررسی و کارشناسی دقیق است، گفت: متاسفانه گاهی اوقات در کشور ما برخی ایده‌ها به مرحله اجرا درمی‌آید و سپس مشخص می‌شود که این اقدام با اشکالات اساسی مواجه است.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 16:23
صدور کارت ملی هوشمند نیازمند کارشناسی دقیق است نایب‌رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه صدور کارت ملی هوشمند نیازمند بررسی و کارشناسی دقیق است، گفت: متاسفانه گاهی اوقات در کشور ما برخی ایده‌ها به مرحله اجرا درمی‌آید و سپس مشخص می‌شود که این اقدام با اشکالات اساسی مواجه است. http://cdn.icana.ir/d/019/28168.jpg صدور,کارت,ملی,هوشمند,نیازمند,کارشناسی,دقیق,است Icana

حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: صدور کارت ملی هوشمند برای افراد جامعه از مواردی است که نیازمند بررسی و تحقیق دقیقی بوده و باید در مورد آن مطالعات تطبیقی انجام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در بسیاری از کشورهای دنیا کارت ملی هوشمند صادر شده است اما اگر قرار باشد چنین کاری در کشور ما انجام شود، باید بومی‌سازی صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: بسیاری از مشکلات از جایی ناشی می‌شود که ما ایده‌ها را بدون اینکه پشتوانه تحقیقاتی داشته باشد به مرحله اجرا درمی‌آوریم و متاسفانه پس از اجرا متوجه مشکلات متعدد آن می‌شویم.

این نماینده مجلس نهم با بیان اینکه در کشور ما اجرای ایده‌ها اولویت بیشتری نسبت به اجرای طرح‌های کارشناسی‌شده و تحقیقاتی دارد، یادآور شد: زمانی که قرار است اقدامی مانند طراحی و ارائه کارت ملی هوشمند انجام شود، باید دارای توجیه فنی باشد و هزینه‌های آن نیز به طور کامل محاسبه شود.

طلا با اشاره به اینکه صدور کارت ملی هوشمند نیازمند پروژه‌های تحقیقاتی است، عنوان کرد: سازمان ثبت احوال کشور باید با انجام یک پروژه تحقیقاتی هزینه صدور کارت ملی هوشمند را برآورد کرده و طرح توجیهی آن را ارائه دهد.

نایب‌رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس دوباره‌کاری‌ها درباره صدور کارت ملی و پس از آن صدور کارت ملی هوشمند را به دلیل ناقص بودن تحقیقات و پژوهش در این زمینه دانست و گفت: به محض اینکه ایده‌ای به ذهنمان می‌رسد نباید در مورد انجام آن سریع تصمیم‌گیری کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000