روز مجلس
1391/08/12 14:21:51
سرویس اقتصادی
فیاضی با اشاره به برگزاری جلسه با وزیر راه شهرسازی:

آزادراه تهران- شمال به کندی پیش می‌رود

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با انتقاد از روند پیشرفت آزادراه تهران -شمال، گفت: به همین علت با وزیر راه و شهرسازی نشست مشترک داشته‌ایم که علت پیشرفت نامناسب کار بررسی شود.
آزادراه تهران- شمال به کندی پیش می‌رود نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با انتقاد از روند پیشرفت آزادراه تهران -شمال، گفت: به همین علت با وزیر راه و شهرسازی نشست مشترک داشته‌ایم که علت پیشرفت نامناسب کار بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/17150.jpg آزادراه,تهران-,شمال,به,کندی,پیش,می‌رود Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اینکه آزادراه تهران شمال با وجود نبود جایگزین مناسب همچنان به حال خود رها شده است، گفت: این آزادراه مهمترین پروژه عمرانی شهرهای غربی استان مازندران و شهرهای گیلان است که به دلیل نبود راه‌های ارتباطی مطلوب برای اتصال مرکز به شمال کشور، تکمیل پروژه آزادراه تهران-شمال اهمیت فراوانی دارد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایط کنونی که بیشترین تلفات جاده‌ای متعلق به راه‌های ارتباطی شمال کشور است، محورهای نامطلوب از نظر ایمنی مثل راه کندوان، فیروزکوه و هراز را داریم که خطرات فراوانی برای مسافران دارد.

وی با بیان اینکه این آزادراه سال‌هاست که کاری از پیش نمی‌برد، ادامه داد: با روندی که نحوه پیشرفت این پروژه در پیش گرفته است، به نظر می‌رسد که این طرح تا چند سال‌ آینده نیز پیشرفت چندانی نداشته باشد.

فیاضی با تأکید بر اینکه خلأ اعتباری در پیشرفت طرح‌ آزادراه تهران- شمال وجود ندارد، گفت: هرچند این طرح نیاز به اعتبارات فراوان دارد، ولی تا زمانی که خلأ مدیریتی بر طرف نشود با تزریق اعتبار هم کاری پیش نمی‌رود.

این نماینده مردم در مجلس با یادآوری اینکه اتلاف وقت در اتمام پروژه‌ها هزینه ‌بر است، تصریح کرد: در مقطع فعلی تفاوت چشمگیری در روند اجرای پروژه دیده نشده است، به همین دلیل نمایندگان استان مازندران با نوشتن نامه‌ای خواهان تسریع در پیشبرد پروژه شده‌اند.

وی تصریح کرد: هرچند وزیر راه و شهرسازی و معاون وی مهندس صادقی تلاش زیادی می‌کنند و شاید هر هفته از این پروژه بازدید می‌کنند، ولی مردم انتظار دارند که نتیجه تلاش‌های مسئولان دیده شود.

فیاضی افزود: سعی داریم با نشست مشترکی میان نمایندگان استان مازندران و وزیر راه شهرسازی بازدیدی از پروژه داشته باشیم و علل پیشرفت نامناسب آن را بررسی کنیم، علاوه بر آزادراه تهران شمال 4 بانده کردن جاده هراز هم به کندی پیش می‌رود و این مسئله هم با وزیر در میان گذاشته خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اظهار تأسف از اینکه ما در راه‌های منتهی به شمال کشور همواره با مشکل مواجه بوده‌ایم، ادامه داد: با پیگیری‌هایمان ترتیبی صورت می‌دهیم که  وزیر به مردم اعلام کند، ضعف کار از پیمانکار، مدیریت یا اعتبار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet