شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(49)

کریمیان: پیگیری تخلفات اقتصادی دولت وظیفه قانونی مجلس است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قوه مقننه به طور جدی پیگیر تخلفات دولت در تمامی زمینه ها و به خصوص حوزه مسائل اقتصادی و معیشتی مردم است گفت: پیگیری تخلفات اقتصادی دولت وظیفه قانونی مجلس به عنوان نهاد قانونگذاری کشور است.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 17:53
کریمیان: پیگیری تخلفات اقتصادی دولت وظیفه قانونی مجلس است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قوه مقننه به طور جدی پیگیر تخلفات دولت در تمامی زمینه ها و به خصوص حوزه مسائل اقتصادی و معیشتی مردم است گفت: پیگیری تخلفات اقتصادی دولت وظیفه قانونی مجلس به عنوان نهاد قانونگذاری کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/21172.jpg کریمیان:,پیگیری,تخلفات,اقتصادی,دولت,وظیفه,قانونی,مجلس,است Icana

امید کریمیان در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی که در کشور و در تمامی حوزه ها ایجاد شده مجلس به عنوان قوه مقننه وظیفه دارد تا به تخلفات اقتصادی دولت در تمامی بخش ها رسیدگی کرده و نسبت به رفع آنها تا مراحل نهایی اقدام کند.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در زمینه رسیدگی به تخلفات انجام شده در دولت در برخی موارد شاهد ارتباط بعضی از دولتی ها با نمایندگان مجلس هستیم که این موضوع مانعی بر سر راه انجام وظیفه قانونی مجلس است که در این زمینه مجلس و دولت باید به این موضوع توجه کرده و با متخلفین برخورد کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان یادآور شد: دیوان محاسبات کشور و قوه قضائیه متولی اصلی رسیدگی به تخلفات در دولت هستند اما مجلس نیز از طریق بعد نظارتی خود باید مجراهای ایجاد تخلف را گرفته و در صورت نیاز نسبت به خلاء های قانونی نیز اقدامات لازم را انجام دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000