هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(57)

موسوی: طرح اصلاح قانون انتخابات سیاسی نشود

سرویس سیاسی
مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری باید به دور از جنجال های سیاسی و در فضای کارشناسی رسیدگی شود.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 19:38
موسوی: طرح اصلاح قانون انتخابات سیاسی نشود مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری باید به دور از جنجال های سیاسی و در فضای کارشناسی رسیدگی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/28181.jpg موسوی:,طرح,اصلاح,قانون,انتخابات,سیاسی,نشود Icana

سید نظام الدین موسوی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات وخبرگزاری ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: قوانین کشور به صورت مرتب نیاز به بازنگری و اصلاح دارد و بر همین اساس طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس شورای اسلامی مطرح است.

وی با بیان اینکه وظیفه ذاتی مجلس قانون گذاری و رفع خلاهای قانونی کشور است، افزود: لازم است که رسیدگی به این طرح به دور از جنجال های سیاسی و در فضای کارشناسی دنبال شود.

مدیرعامل خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه نباید مواضع سیاسی بر این طرح سایه افکند، تصریح کرد: قانون باید کامل و جامع باشد و مصلحت اندیشی های جریانی و جناحی در تدوین آن موثر نباشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000