روز مجلس
1391/08/09 19:41:59
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(58)

اسفنانی: وضعیت کنونی زندان‌ها اصلاح می‌شود

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اسلام و شرع زندان را جایگاهی برای اصلاح و تربیت مجرمان می‌داند گفت: وضعیت کنونی زندانها به نحوی است که باید اصلاح شود.
اسفنانی: وضعیت کنونی زندان‌ها اصلاح می‌شود سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اسلام و شرع زندان را جایگاهی برای اصلاح و تربیت مجرمان می‌داند گفت: وضعیت کنونی زندانها به نحوی است که باید اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21543.jpg اسفنانی:,وضعیت,کنونی,زندان‌ها,اصلاح,می‌شود Icana

محمدعلی اسفنانی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ما  با بیان این که زندان‌های کنونی کشور به لحاظ حجم زندانیان بسیار چشمگیر و اشباع است تصریح کرد: گسترش شهرها، افزوده شدن جرم و جنایت، مواد مخدر، اختلافات خانوادگی و وجود برخی از قوانین بر افزایش حجم زندان‌ها دامن زده است.

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در چند سال اخیر حجم زندان‌ها به صورت نگران‌کننده‌ای بسیار بالا رفته است گفت: این موضوع در زندان‌ها به نحوی بوده که هم اکنون شاهد سه برابر شدن حجم زندانیان در زندان‌ها هستیم.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان این که اسلام و شرع زندان را جایگاهی برای اصلاح و تربیت مجرمان می‌داند افزود: اما متاسفانه وضعیت کنونی زندان‌ها نه تنها اصلاح‌کننده نیست بلکه موجب تشدید جرم و جنایت می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet