روز مجلس
1391/08/09 19:26:47
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(56)

سالک کاشانی: دولت سوریه با قبول آتش بس صداقت خود را به جهان ثابت کرد

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دولت سوریه با قبول آتش بس به جهانیان ثابت کرد که به دنبال حل بحران سوریه است و در این کار صداقت دارد.
سالک کاشانی: دولت سوریه با قبول آتش بس صداقت خود را به جهان ثابت کرد نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دولت سوریه با قبول آتش بس به جهانیان ثابت کرد که به دنبال حل بحران سوریه است و در این کار صداقت دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/20391.jpg سالک,کاشانی:,دولت,سوریه,با,قبول,آتش,بس,صداقت,خود,را,به,جهان,ثابت,کرد Icana

احمد سالک کاشانی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات وخبرگزاری ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:  رهبر انقلاب اسلامی در بحران سوریه، موضع ایران را به عنوان پشتیبان ملت و دولت سوریه معرفی کرده اند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه تعیین سیاست ها در سوریه به عهده خود ملت سوریه است، گفت: پیشنهاد آتش بس در عید قربان آزمون بزرگی برای طرفین درگیر بود و فرصت ها و تهدیداتی را متوجه آنان ساخت.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: این آتش بس مقدمه ای برای حل بحران سوریه است و قبول این پیشنهاد از سوی دولت سوریه نشان داد که آنها برای حل بحران از صداقت کافی برخوردارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet