روز مجلس
1391/08/09 19:37:00
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(59)

نوری قزلجه:بررسی نوسانات نرخ ارز بر تولید ملی در هفته آینده

دبیر کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس با تاکید بر نوسانات بازار ارز بر روی قیمت کالاهای اساسی و همین طور تولید ملی گفت: مقرر شده تا در هفته آینده نوسانات نرخ ارز بر تولید ملی در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.
نوری قزلجه:بررسی نوسانات نرخ ارز بر تولید ملی در هفته آینده دبیر کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس با تاکید بر نوسانات بازار ارز بر روی قیمت کالاهای اساسی و همین طور تولید ملی گفت: مقرر شده تا در هفته آینده نوسانات نرخ ارز بر تولید ملی در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی مجلس مورد بررسی قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/25896.jpg نوری,قزلجه:بررسی,نوسانات,نرخ,ارز,بر,تولید,ملی,در,هفته,آینده Icana

غلامرضا نوری قزلجه در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ما  افزود: مقرر شده تا در جلسه هفته آینده کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی مجلس نوسانات نرخ ارز بر تولید ملی مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به این که در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی قرار داریم بنابراین باید دولت و مجلس در تعامل با یکدیگر زمینه‌های ارتقای تولید ملی را فراهم کرده و فضا را برای تولیدکنندگان داخلی فراهم کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در پایان یادآور شد: نوسانات نرخ ارز و جلوگیری از التهابات آن بر تولید ملی در دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس به ویژه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی قرار گرفته که در هفته آینده مورد بررسی بیشتر قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet