هدر اصلی
1391/08/10 09:05:23
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(60)

چمران: متروسازی نیازمند اعتبار است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام این که شرکت مترو شهر تهران در چند سال اخیر تلاش‌های بسیاری را برای تحقق اهداف خود کرده است گفت: با وجود پرکار بودن این شرکت به طور حتم اجرای مراحل متروسازی نیازمند اعتبار است.
چمران: متروسازی نیازمند اعتبار است رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام این که شرکت مترو شهر تهران در چند سال اخیر تلاش‌های بسیاری را برای تحقق اهداف خود کرده است گفت: با وجود پرکار بودن این شرکت به طور حتم اجرای مراحل متروسازی نیازمند اعتبار است. https://cdn.icana.ir/d/019/23647.jpg چمران:,متروسازی,نیازمند,اعتبار,است Icana

مهدی چمران از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی گفت: شورای شهر تنها وظیفه تصویب اعتبارات مترو را دارد اما برای تأمین اعتبارات ساخت مترو به طور حتم باید هماهنگی‌هایی بین مجلس و دولت انجام شود.

وی با بیان این که دولت برای تحقق یارانه بلیت اتوبوس و مترو تلاش بسیار زیادی کرده، افزود: متاسفانه هم اکنون شرایط اقتصادی کشور مناسب نیست از این رو هنوز اعتبارات مترو تامین نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام این که شرکت مترو در چند سال اخیر تلاش‌های بسیاری را برای تحقق اهداف خود کرده، یادآور شد: با وجود پرکار بودن این شرکت به طور حتم اجرای مراحل متروسازی نیازمند اعتبار است. از طرف دیگر در چند سال اخیر این شرکت با بدهی‌های زیادی روبه‌رو شده است که باید با اختصاص اعتبارات این مشکلات حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet