روز مجلس
1391/08/10 09:35:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نظری‌مهر با اشاره به بی‌توجهی مسئولان به پیشکسوتان:

حوزه ورزش نیازمند روحیه عدالت‌محوری است

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس، گفت: اگر قرار است ورزش کشور در راستای جوانمردی حرکت کند باید روحیه عدالت محوری را افزایش دهیم، زیرا جوانانی که به هر علت در عرصه ورزش دچار مصدومیت شده اند، نباید به سادگی فراموش شوند.
حوزه ورزش نیازمند روحیه عدالت‌محوری است عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس، گفت: اگر قرار است ورزش کشور در راستای جوانمردی حرکت کند باید روحیه عدالت محوری را افزایش دهیم، زیرا جوانانی که به هر علت در عرصه ورزش دچار مصدومیت شده اند، نباید به سادگی فراموش شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/444.jpg حوزه,ورزش,نیازمند,روحیه,عدالت‌محوری,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد نظری‌مهر عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:دولتمردان، مجلس ودیگرمسئولان، نباید بگذارند ورزشکارانی که سالها در کشاکش میادین ورزشی برای کشورمان افتخار آفرینی کرده اند، در مسائل و مشکلات جاری زندگی تنها بمانند و دچار نگرانی شوند.
نماینده مردم کردکوی، بندر گز و بندر ترکمن در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وضعیت کنونی  برخی از  ورزشکاران آسیب دیده فراتر از نامطلوب است و من یقین دارم که برخی از  ورزشکاران برای رفع نیازهای اولیه زندگیشان نیز مشکل دارند، چراکه در ارتباطات وگفت وگوهایی که با این عزیزان داریم، این مطلب را به وضوح می‌بینیم.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت باید با یک برنامه‌ریزی کارآمد، به وضعیت ورزشکاران آسیب دیده سروسامان دهد، زیرا تمام  اقشار جامعه به این عزیزان مدیون هستند.
این نماینده مجلس نهم، افزود: خدمات درمانی وبهداشتی مناسب یکی از اساسی‌ترین نیازهای مردم واماکن ورزشی به شمار می‌آید، امیدواریم دولت هر چه سریع‌تر در این راستا اقدام کند وازجمله مشکلات مردم شهرستان بندرماهشهر را برطرف کند.
عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس، ادامه داد: اگر قرار است ورزش کشور درراستای جوانمردی حرکت کند، قطعا موفق خواهد شد، این در حالی است که ما در حوزه ورزش و جوانان،نیازمند روحیه عدالت محوری است، زیرا جوانانی که به هر علت  در عرصه ورزش دچار مصدومیت شده اند، نباید به سادگی فراموش شوند.
دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، یاد آور شد: ضرورت توجه به این قشر از جامعه ورزشی، از یک سو شامل رسیدگی به وضعیت مالی و حیطه‌های وابسته به آن است و از سوی دیگر باید زمینه‌های حضور آنها برای انتقال تجربیاتشان فراهم آید که در هر دو زمینه با ضعف روبه‌رو هستیم/.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet