هدر اصلی
1391/08/10 09:55:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاسم عزیزی:

پروژه‌های اصلی کشور قربانی "مهر ماندگار" نشوند!

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه بسیاری از پروژه های مهر ماندگار در آغاز کار هستند، یا تازه شروع می شوند گفت: این روش درستی نیست بلکه دولت باید به اجرای پروژه هایی بها بدهد که مدتهاست کارش شروع شده است.
پروژه‌های اصلی کشور قربانی "مهر ماندگار" نشوند! عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه بسیاری از پروژه های مهر ماندگار در آغاز کار هستند، یا تازه شروع می شوند گفت: این روش درستی نیست بلکه دولت باید به اجرای پروژه هایی بها بدهد که مدتهاست کارش شروع شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/26186.jpg پروژه‌های,اصلی,کشور,قربانی,"مهر,ماندگار",نشوند! Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ قاسم عزیزی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر اینکه بسیاری از پروژه های مهر ماندگار تعریف درستی ندارد ،به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت: بودجه این پروژه ها مشخص نیست و بسیاری از اینها در ردیف بودج سالهای قبلی بوده است.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط بودجه کل کشور برای سال آینده  ، گفت: باید برای پروژه های مهرماندگار، ردیفهای به خصوصی در قالب بودجه تعریف شود.

وی با اشاره به جلسات متعددی که بین کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و معاونت برنامه ریزی رییس جمهور تشکیل شده است ، گفت: مقرر شده دولت پروژه های مهر ماندگار و ردیف بودجه آنرا تعریف کند.
نماینده شازند با تاکید بر اینکه بسیاری از پروژه های مهر ماندگار در آغاز کار هستند، یا تازه شروع می شوند گفت: این روش درستی نیست بلکه دولت باید به اجرای پروژه هایی بها بدهد که مدتهاست کارش شروع شده است.
وی با انتقاد از اینکه دولت بخواهد پروژه های مهر ماندگار را با نگاه ویژه ای تامین اعتبار کند، گفت: اگر قرار باشد همه امکانات را به سوی مهر ماندگار گسیل کنند، تبعیض آشکار است، زیرا پروژه های دیگر که در ردیف بودجه جاری آمده و اعتبار آن مشخص شده و اولویت اول کشور است، قربانی پروژه های مهر ماندگار می شود.
عزیزی با اعلام اینکه در حال حاضر پروژه هایی بسیاری وجود دارد که هنوز اجرایی نشده است گفت: اگر این پروژه ها در قالب مهر ماندگار باشد، دولت تازه می خواهد کلنگ آنرا به زمین بزند که این رفتار به سیستم برنامه ریزی کشور ضربه می زند.
وی باتاکید بر اینکه اگر یک پروژه طول بکشد، برای کشور هزینه بر خواهد بود گفت: این پروژه به گرانی و تورم می خورد و پیمانکار هم دبه در می آورد و در نهایت قیمت پروژه چند برابر گرانتر از آن چیزی می شود که در ردیف بودجه آمده بود.
نماینده شازند با اعلام اینکه کمیسیون برنامه و بودجه از معاونت راهبردی رییس جمهور درخواست کرده تا لیستی از پروژه ها به مجلس ارایه شود گفت: دولت باید تعداد پروژه ها، بودجه موردنیاز، درصد پیشرفت پروژه و شرایط سال جاری را تعیین کند و مجلس اولویت را برای دولت تعیین کند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet