هدر اصلی
1391/08/10 10:59:54
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(66)

نعمتی:طرح سوال از رئیس‌جمهور یک‌شنبه اعلام‌وصول می‌شود

یکی از امضاکنندگان طرح سوال از رئیس جمهور با بیان این که تعداد امضاکنندگان طرح سوال از رئیس جمهور به اندازه کافی است گفت: طرح سوال یکشنبه در صحن علنی مجلس از سوی هیات رئیسه اعلام وصول می‌شود.
نعمتی:طرح سوال از رئیس‌جمهور یک‌شنبه اعلام‌وصول می‌شود یکی از امضاکنندگان طرح سوال از رئیس جمهور با بیان این که تعداد امضاکنندگان طرح سوال از رئیس جمهور به اندازه کافی است گفت: طرح سوال یکشنبه در صحن علنی مجلس از سوی هیات رئیسه اعلام وصول می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20707.jpg نعمتی:طرح,سوال,از,رئیس‌جمهور,یک‌شنبه,اعلام‌وصول,می‌شود Icana

بهروز نعمتی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با یادآوری این که پس از جلسات متعدد با وزرا درباره طرح استیضاح آنها به این نتیجه رسیدیم که وزرا در بسیاری از امور دخالتی ندارند، گفت: در این نشست‌ها وقتی مساله‌ای به وزرا گوشزد می‌شد آنها اظهار می‌کردند که نقشی ندارند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: از سویی دیگر در شرایطی که 9 ماه از عمر دولت باقی مانده شاید استیضاح وزرا به صلاح کشور نباشد البته این نباید فرصتی برای وزرا باشد که از وظایف‌شان شانه خالی کنند.

وی با بیان این که مجلس سعی دارد از طرق دیگر وزارتی خود بر عملکرد دستگاه‌ها ناظر باشد ادامه داد: شرایط اقتصادی امروز نیز باعث شد تا نمایندگان از استیضاح وزرا فعلا کوتاه بیایند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: مقام معظم رهبری نیز فرمایشاتی داشتند که با توجه به سخنان ایشان این استیضاح‌ها در مقطع فعلی مسکوت باقی مانده است.

یکی از امضاکنندگان طرح سوال از رئیس جمهور تاکید کرد: البته امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور از نصاب نیفتاده و طرح سوال یکشنبه در نشست علنی مجلس اعلام وصول می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet