هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی نژاد:

تصویرکردن روحانیان در فیلم های مذهبی باید باکارشناسی همراه باشد

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون روحانیون مجلس، گفت: تصویر کردن روحانیان در فیلم های مذهبی باید باکارشناسی همراه باشد تا بتوانیم بسیاری از تهاجمات فرهنگی دشمنان اسلام را خنثی کنیم.
چهارشنبه 10 آبان 1391 ساعت 11:55
تصویرکردن روحانیان در فیلم های مذهبی باید باکارشناسی همراه باشد عضو فراکسیون روحانیون مجلس، گفت: تصویر کردن روحانیان در فیلم های مذهبی باید باکارشناسی همراه باشد تا بتوانیم بسیاری از تهاجمات فرهنگی دشمنان اسلام را خنثی کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/27982.jpg تصویرکردن,روحانیان,در,فیلم,های,مذهبی,باید,باکارشناسی,همراه,باشد Icana

سید مهدی موسوی نژاد در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت،افزود: در میدان جنگ روانی و تبلیغاتی دشمن، طلبه‌ها در کنار سایر اقشار مختلف جامعه،  برای خنثی کردن توطئه آن هاگام برمی‌دارند، بنابراین ضرورت حضور آنها در عرصه های رسانه و خبر بیش از پیش احساس می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد :ابزارهایی که در این راه باید مورد توجه سینما گران باشد، ولایت مداری، اطاعت، حکمت، بصیرت، معنویت، زاد و توشه، تقوا و روحیه شهادت طلبی است.

وی ادامه داد: دشمن همیشه در حال تلاش برای از بین بردن اسلام است، از همین رو ما نیز برای مقابله با آن باید تلاش کنیم و رسالت دینی خود را به عنوان یک مسلمان انجام دهیم.

موسوی نژاد افزود: تهاجمات دشمن از زمانی که پیامبر(ص) متولد شده اند، شروع شده و بعد از رحلت ایشان نیز ادامه داشته است و آیندگان نیز شاهد این تهاجمات علیه اسلام و پیامبر اسلام(ص) خواهند بود.

وی تصریح کرد:دشمن تمام تلاش خود را برای نابودی اسلام و به خصوص شیعه به کار خواهد برد، ولی هیچ گاه پیروز نخواهد شد.

موسوی نژاد، افزود: پیام انقلاب اسلامی توسط روحانیان و علمای مجاهد در اقصی نقاط دنیا فراگیر شده و بیداری اسلامی امروز جهان اسلام، بدون شک‏ مرهون نقش تبلیغی روحانیون وعلما است

 عضو کمیسیون انرژی مجلس، یاد آورشد: توسعه فرهنگ اسلامی تنها پادزهر کاهش آسیب های اجتماعی در جهان معاصر است، به همین علت فیلمسازهای ما باید منطبق بر ارزشهای اسلامی در عرصه فیلمسازی حرکت کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار