روز مجلس
1391/08/10 11:55:46
سرویس فرهنگی
موسوی نژاد:

تصویرکردن روحانیان در فیلم های مذهبی باید باکارشناسی همراه باشد

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، گفت: تصویر کردن روحانیان در فیلم های مذهبی باید باکارشناسی همراه باشد تا بتوانیم بسیاری از تهاجمات فرهنگی دشمنان اسلام را خنثی کنیم.
تصویرکردن روحانیان در فیلم های مذهبی باید باکارشناسی همراه باشد عضو فراکسیون روحانیون مجلس، گفت: تصویر کردن روحانیان در فیلم های مذهبی باید باکارشناسی همراه باشد تا بتوانیم بسیاری از تهاجمات فرهنگی دشمنان اسلام را خنثی کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/27982.jpg تصویرکردن,روحانیان,در,فیلم,های,مذهبی,باید,باکارشناسی,همراه,باشد Icana

سید مهدی موسوی نژاد در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت،افزود: در میدان جنگ روانی و تبلیغاتی دشمن، طلبه‌ها در کنار سایر اقشار مختلف جامعه،  برای خنثی کردن توطئه آن هاگام برمی‌دارند، بنابراین ضرورت حضور آنها در عرصه های رسانه و خبر بیش از پیش احساس می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد :ابزارهایی که در این راه باید مورد توجه سینما گران باشد، ولایت مداری، اطاعت، حکمت، بصیرت، معنویت، زاد و توشه، تقوا و روحیه شهادت طلبی است.

وی ادامه داد: دشمن همیشه در حال تلاش برای از بین بردن اسلام است، از همین رو ما نیز برای مقابله با آن باید تلاش کنیم و رسالت دینی خود را به عنوان یک مسلمان انجام دهیم.

موسوی نژاد افزود: تهاجمات دشمن از زمانی که پیامبر(ص) متولد شده اند، شروع شده و بعد از رحلت ایشان نیز ادامه داشته است و آیندگان نیز شاهد این تهاجمات علیه اسلام و پیامبر اسلام(ص) خواهند بود.

وی تصریح کرد:دشمن تمام تلاش خود را برای نابودی اسلام و به خصوص شیعه به کار خواهد برد، ولی هیچ گاه پیروز نخواهد شد.

موسوی نژاد، افزود: پیام انقلاب اسلامی توسط روحانیان و علمای مجاهد در اقصی نقاط دنیا فراگیر شده و بیداری اسلامی امروز جهان اسلام، بدون شک‏ مرهون نقش تبلیغی روحانیون وعلما است

 عضو کمیسیون انرژی مجلس، یاد آورشد: توسعه فرهنگ اسلامی تنها پادزهر کاهش آسیب های اجتماعی در جهان معاصر است، به همین علت فیلمسازهای ما باید منطبق بر ارزشهای اسلامی در عرصه فیلمسازی حرکت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet