سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(69)

برزگری: تولید خودروهای بدون ایربگ متوقف می‌شود

سرویس اقتصادی
رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه تولید خودروهای بدون ایربگ متوقف می‌شود، گفت: شرکت‌های خودروساز 6 ماه فرصت داشتند تا نسبت به رعایت تمامی استانداردها از جمله نصب ایربک در محصولاتشان اقدام کنند.
چهارشنبه 10 آبان 1391 ساعت 12:21
برزگری: تولید خودروهای بدون ایربگ متوقف می‌شود رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه تولید خودروهای بدون ایربگ متوقف می‌شود، گفت: شرکت‌های خودروساز 6 ماه فرصت داشتند تا نسبت به رعایت تمامی استانداردها از جمله نصب ایربک در محصولاتشان اقدام کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/24185.jpg برزگری:,تولید,خودروهای,بدون,ایربگ,متوقف,می‌شود Icana

نظام‌الدین برزگری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: با توجه به اینکه مهلت 6ماهه به خودروسازان تمام شده بنابراین تمامی شرکت های خودروساز موظف به نصب ایربگ بر روی محصولات‌شان هستند وگرنه از تولید آنها جلوگیری می‌شود.

وی ادامه داد: سازمان ملی استاندارد در یکی دیگر از مواردی که با جدیت وارد شده ارزیابی قطعات و خودروهای وارداتی چینی است که این مسئله در برنامه های این سازمان قرار گرفته است.

رئیس سازمان ملی استاندارد در پایان یادآور شد: هر قطعه و خودروی چینی که از مبادی ورودی دارای استاندارد باشد شاخص‌های آن در کشور بررسی شده و در صورت نیاز استانداردهای لازم برای آن تعریف می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000