انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/10 12:33:16
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(70)

شجاعی: ارز حاصل از صادرات به مرکز مبادلات‌ارزی وارد می‌شود

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از ورود ارز حاصل از صادرات به مرکز مبادلات ارزی خبر داد و گفت: به محض اینکه ساز و کار تزریق ارز صادراتی به مرکز مبادلات تدوین شود این اقدام صورت می گیرد.
شجاعی: ارز حاصل از صادرات به مرکز مبادلات‌ارزی وارد می‌شود سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از ورود ارز حاصل از صادرات به مرکز مبادلات ارزی خبر داد و گفت: به محض اینکه ساز و کار تزریق ارز صادراتی به مرکز مبادلات تدوین شود این اقدام صورت می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/7830.jpg شجاعی:,ارز,حاصل,از,صادرات,به,مرکز,مبادلات‌ارزی,وارد,می‌شود Icana

علیرضا شجاعی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی گفت: پس از اینکه جلسات متعددی میان وزارت صنعت، معدن و تجارت و بخش خصوصی صادرکننده برگزار شد مقرر شد ارز حاصل از صادرات به مرکز مبادلات ارزی وارد شود.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی ساز و کار تزریق ارز حاصل از صادرات به مرکز مبادلات ارزی در حال تدوین است، تصریح کرد: به محض اینکه ساز و کار تدوین شود ارز صادراتی در مرکز مبادلات ارائه می‌شود.

این مقام مسئول یادآور شد: البته در این مدت که ساز و کار ورود ارز حاصل از صادرات به مرکز مبادلات تدوین نشده بود نیز بسیاری از صادرکنندگان کشور با مراجعه به مرکز مبادلات ارز خود را در این مرکز ارائه می‌کردند بسیاری از همین صادرکنندگان خود تولیدکننده هستند که ارز خود را از مرکز مبادلات تأمین می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet