روز مجلس
1391/08/10 13:53:46
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(82)

علیپور خنکداری: افزایش دو برابری قیمت مسکن مهر منطقی نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این که در حال حاضر مشکلات متعددی در بخش تولید مسکن وجود دارد، گفت: اجرای طرح مسکن مهر اقدام مناسبی است اما افزایش دو برابری قیمت‌ واحدهای آن منطقی نیست.
علیپور خنکداری: افزایش دو برابری قیمت مسکن مهر منطقی نیست عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این که در حال حاضر مشکلات متعددی در بخش تولید مسکن وجود دارد، گفت: اجرای طرح مسکن مهر اقدام مناسبی است اما افزایش دو برابری قیمت‌ واحدهای آن منطقی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/23291.jpg علیپور,خنکداری:,افزایش,دو,برابری,قیمت,مسکن,مهر,منطقی,نیست Icana

محمدعلیپور خنکداری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: در هفته گذشته جلسه‌ای با حضور وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران داشتیم که موضوع افزایش قیمت و نیز ارتقای سطح کیفی مسکن مهر یکی از موارد مورد بررسی بود.

این نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به این که هزینه‌های تولید در همه زمینه‌ها افزایش یافته بنابراین بخش مسکن کشور نیز از این قاعده مستثنی نیست اما نباید قیمت این مسکن به دو برابر افزایش یابد.

عضو کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: مقرر شده تا در هفته آینده موضوع گسترش اختیارات و وظایف بهیاران در روستاها و در جهت توسعه روستاهای کشور در کمیسیون عمران تصمیماتی اتخاذ شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet