روز مجلس
1391/08/10 16:07:27
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(89)

رئیسی: اختصاص 4 هزار میلیارد تومان برای نوسازی مدارس در 6 سال اخیر

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با اعلام اینکه از سال ۸۵ تاکنون حدود ۴ هزار میلیارد تومان برای نوسازی مدارس اختصاص داده شده، افزود: در این زمان حدود ۶ میلیون متر مربع فضای آموزشی در کشور ساخته شد.
رئیسی: اختصاص 4 هزار میلیارد تومان برای نوسازی مدارس در 6 سال اخیر معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با اعلام اینکه از سال 85 تاکنون حدود 4 هزار میلیارد تومان برای نوسازی مدارس اختصاص داده شده، افزود: در این زمان حدود 6 میلیون متر مربع فضای آموزشی در کشور ساخته شد. https://cdn.icana.ir/d/019/22455.jpg رئیسی:,اختصاص,4,هزار,میلیارد,تومان,برای,نوسازی,مدارس,در,6,سال,اخیر Icana

مرتضی رئیسی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی گفت: بزرگترین اقدام عمرانی در طول تاریخ عمر وزارت آموزش و پرورش برای نوسازی مدارس اجرای مصوبه سال 1385 مجلس بوده است که در آن قانون برای بازسازی مدارس خطرآفرین و فاقد استاندارد اعتبار مناسبی اختصاص داد شد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون وضعیت نوسازی مدارس در کشور بسیار مطلوب و رو به پیشرفت است، گفت: خوشبختانه وزارت آموزش و پرورش در چند سال اخیر عملکرد خوبی در حوزه نوسازی داشته است.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اعلام اینکه از سال 85 تاکنون حدود 4 هزار میلیارد تومان برای نوسازی مدارس اختصاص داده شده است، افزود: از سال 85 تا امروز حدود 7 میلیون مترمربع فضای آموزشی در کشور ساخته شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet