هدر اصلی
1391/08/10 16:26:48
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(91)

تقی‌پور:راه‌اندازی کامل شبکه ‌ملی ‌اطلاعات تا پایان برنامه‌ پنجم‌

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نهایی شدن مراحل راه اندازی شبکه ملی اطلاعات کشور گفت: براساس برنامه زمانبندی شده قرار است تمامی مراحل شبکه ملی اطلاعات تا پایان برنامه پنجم توسعه تکمیل و به بهره برداری برسد.
تقی‌پور:راه‌اندازی کامل شبکه ‌ملی ‌اطلاعات تا پایان برنامه‌ پنجم‌ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نهایی شدن مراحل راه اندازی شبکه ملی اطلاعات کشور گفت: براساس برنامه زمانبندی شده قرار است تمامی مراحل شبکه ملی اطلاعات تا پایان برنامه پنجم توسعه تکمیل و به بهره برداری برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/2231.jpg تقی‌پور:راه‌اندازی,کامل,شبکه,‌ملی,‌اطلاعات,تا,پایان,برنامه‌,پنجم‌ Icana

رضا تقی پور از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی افزود: مرحله اول شبکه ملی اطلاعات در حال حاضر راه اندازی شده که مراحل دیگر آن به مرور راه اندازی خواهد شد که یکی از این بخش ها، شبکه سراسری مالیات بوده که به تازگی به این شبکه متصل شده است.

این عضو هیأت دولت تأکید کرد: راه اندازی کامل شبکه ملی اطلاعات کشور تأثیر بسزایی در ایجاد امنیت شبکه، بالا رفتن سرعت اینترنت و همینطور مقابله با تحریم های دشمن از ناحیه فضای سایبری دارد.

تقی پور یادآور شد: تمامی مراحل شبکه ملی اطلاعات کشور تا پایان برنامه پنجم توسعه در صورت تأمین اعتبارات لازم به بهره‌برداری خواهد رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet