هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(100)

عمادی: بودجه انقباضی برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مفهومی ندارد

سرویس اجتماعی
معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اینکه بودجه این وزارتخانه برای ضعیف‌ترین قشر جامعه هزینه می‌شود بنابراین انقباضی نخواهد بود.
چهارشنبه 10 آبان 1391 ساعت 19:13
عمادی: بودجه انقباضی برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مفهومی ندارد معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اینکه بودجه این وزارتخانه برای ضعیف‌ترین قشر جامعه هزینه می‌شود بنابراین انقباضی نخواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/28292.jpg عمادی:,بودجه,انقباضی,برای,وزارت,تعاون،,کار,و,رفاه,اجتماعی,مفهومی,ندارد Icana

سید عبدالله عمادی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: اگر صددرصد بودجه پیش‌بینی شده برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را دریافت نکنیم نمی‌توانیم نیازمندی‌های پیش‌بینی شده را برآورده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه بودجه انقباضی برای وزارتخانه متبوعش معنا و مفهومی ندارد، درخصوص اقدامات این وزارتخانه برای کاهش دغدغه‌های اقتصادی مردم در حوزه سلامت گفت: هر چه در حوزه سلامت به مردم بها دهیم و هزینه‌های آنها را کم کنیم، امید به زندگی در کشور افزایش می‌یابد و مردم مقاومت بیشتری در مقابل مشکلات اقتصادی پیدا می‌کنند.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: با کاهش پرداخت هزینه‌های سلامت از جیب مردم دغدغه‌های اقتصادی آنها کاهش خواهد یافت، از این‌رو طرح پزشک خانواده و تشکیل بیمه سلامت در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفت؛ البته طرح پزشک خانواده در حال حاضر در 3 استان کشور اجرا می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار