خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/08/11 11:30:39
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(111)

نبوی: لبیک لاریجانی به سخنان رهبری نشانه ولایتمداری وی است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام لبیک دکتر علی لاریجانی به سخنان رهبر معظم انقلاب را نشان‌دهنده ولایتمداری وی توصیف کرد و افزود: این اقدام یک اصل عقلانی و برهانی است که وحدت مسئولان را تضمین می‌کند.
نبوی: لبیک لاریجانی به سخنان رهبری نشانه ولایتمداری وی است عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام لبیک دکتر علی لاریجانی به سخنان رهبر معظم انقلاب را نشان‌دهنده ولایتمداری وی توصیف کرد و افزود: این اقدام یک اصل عقلانی و برهانی است که وحدت مسئولان را تضمین می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/28295.jpg نبوی:,لبیک,لاریجانی,به,سخنان,رهبری,نشانه,ولایتمداری,وی,است Icana

دکتر سیدمرتضی نبوی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی گفت: در شرایط کنونی کشور هر دلسوزی می‌داند که اختلاف‌نظر مسئولان اگر به جامعه کشیده شود عقلایی نخواهد بود و نباید به دشمنان علامت دهیم که فشارها باعث ایجاد اختلاف شده است.

وی دیدار اسدالله بادامچیان قائم‌مقام موتلفه و کوهکن دبیر کل جامعه اسلامی نمایندگان ادوار با آیت‌الله مهدوی‌کنی با اقدامی برای تدوین مکانیزم وحدتی همچون مجلس میان اصولگرایان خواند و گفت: این دیدار به این دلیل صورت گرفت تا نیروها این جریان با حداقل نامزد وارد عرصه رقابت‌های سیاسی انتخابات یازدهم شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان لبیک دکتر علی لاریجانی به سخنان رهبر معظم انقلاب را نشان‌دهنده ولایتمداری وی خواند و گفت: این اقدام یک اصل عقلانی و برهانی است که با توجه به شرایط کنونی کشور باعث حفظ وحدت میان مسئولان و مانع از رساندن پیام غلط به دشمنان می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet