شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

لاریجانی درگفت‌وگو با رییس مجلس اندونزی خواستار اقدامات جدی‌تر در زمینه رفع مشکلات مردم فلسطین شد

سرویس بین الملل
دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی ، تلفنی با همتای اندونزیایی خود گفت‌وگو کرد.
شنبه 23 آذر 1387 ساعت 16:49

به گزارش حانه ملت، رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مساله فلسطین و بحران غزه، گفت: وضعیت مردم مسلمان فلسطین در غزه همچنان اسف‌بار است و آنان از نیازهای حیاتی خود به غذا، دارو و سوخت محروم هستند.

وی با تاکید بر لزوم اتخاذ اقدامات جدی‌تر در زمینه رفع مشکلات و محدودیت‌های ایجاد شده از سوی رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌پناه فلسطین اظهارداشت که با همتای مصری خود رایزنی‌هایی برای تسهیل ارسال کمک‌های غذایی و دارویی کشورهای اسلامی به مردم تحت محاصره در غزه انجام داده است.

لاریجانی در این راستا، مصوبه اخیر اجلاس مجمع پارلمانی آسیا در اندونزی را یادآور شد و افزود: مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد همراه با روسای مجالس اندونزی و سوریه موسوم به تروئیکای این مجمع، تلاش‌های بیشتری را در جهت تسریع ارسال این کمک‌ها به مردم فلسطین انجام دهد.

در ادامه این گفت وگو همچنین آگونگ لاکسونو رییس مجلس نمایندگان اندونزی، با تقدیر از این ابتکار، اهتمام مجلس اندونزی را در همراهی با این مشارکت مورد تاکید قرار داد و افزود: مساله فلسطین یک موضوع اسلامی و انسانی است و اندونزی شرایط ناگوار مردم فلسطین در غزه را کاملا درک می‌کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000